Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban béna lennék?

Valóban béna lennék?

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista srác vagyok és elkezdtem nyáron dolgozni hogy legyen egy kis pénzem,életemben először dolgozom..tetszik a dolog viszont a munkatársaim szerint lassan dolgozom idegesítően a főnököm is csomószor letol..nem kiabál csak lecsesz.. ügyesebb szeretnék lenni hogy szeressenek velem dolgozni..mit tegyek? rosszul esik amikor letolnak munkába vagy kinevetnek..

2016. jún. 28. 00:26
 1/5 anonim válasza:
Mit dolgozol, és mióta csinálod?
2016. jún. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Hasonló vagy hozzám csak én lány vagyok :D

Ugyan ez van most nyári munkán.

Pedig nem értem miért,hisz ha először csinálod akkor persze hogy nem vagy profi:)

2016. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Először dolgozol, semmi gyakorlatod nincs.

Idővel lesz, jobban fog menni,higgadj le.

Ha stresszeled magad,csak rosszabb.

2016. jún. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszerű mechanikus munka akkor figyeld meg a leggyorsabb embert. Hogy dolgozik, más-e a technikája mint a többieké és utánozd. Ha nem megy akkor keress olyat, aki nálad jobban, de nem kiemelkedően jól dolgozik és próbáld tartani az ő ütemét. Gondolkodj rajta hogy a legkényelmesebb, lehet-e egyszerűbben csinálni. Pakold ki a kellékeket úgy, hogy a legjobban a kezed ügyébe essen, stb. Amúgy meg tegyél rá. A főnöknek valakit cseszegetni kell, "mer attó főncsi hogy jó megmotta a mútkor is annak a kis nyikhajnak" és erre legalkalmasabb az úgyis csak 1-2 hónapig alkalmilag dolgozó munkatárs. Szóval ne hagyd magad idegesíteni. Ilyen helyen sokakat iritál, hogy egyetemre jársz és még vannak lehetőségeid, nekik meg már nincs. A kinevetéssel vezetik le a frusztrációjukat. Szükségük van rá lelkileg. Állj így hozzájuk és ha meglátod a nevetésük mögött a fájdalmat akkor kevésbé fog zavarni. Ha érdeklődsz irántuk akkor egyszer csak rájönnek, hogy nem a felvágós-nagyzolós fajtából vagy és félig-meddig befogadnak maguk közé és jóval kevesebb lesz a cseszegetés.
2016. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat,főleg az utolsónak :)
2016. jún. 28. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!