Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bejelölhetem az új kollégáimat...

Bejelölhetem az új kollégáimat facebookon? Nekem illik jelölni, vagy várjam meg még ők teszik meg? Két hete dolgozom egy SSC-nél, fiatalos a csapat.

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán bejelölném Őket. :)
2016. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Inessential ***** válasza:
Erre nincs illemszabály.
2016. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jelölgettem egyik kollégát se soha. Nem azért mert nem jó arcok, de munkahelyre dolgozni járok be és nem akarok még utána is velük csevegni. Amit akarnak, élőben elmesélnek és ennyi.
2016. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel semmi bajom, de meg szoktam várni hogy engem jelöljenek. Esetleg idővel, mikor már növekszik a közös ismerősök száma, akkor én is bejelölök valakit ha már olyan a viszony. De pl. ha csak messziről találkozunk néha, akkor nem jelölném, de volt már olyan aki engem ennek ellenére bejelölt és visszaigazoltam. Azóta sem váltottunk soha egy szót sem, és már nem is fogunk, mert már nem dolgozom ott. :)
2016. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!