Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan fogadnad, ha az egyik...

Hogyan fogadnad, ha az egyik diakod bevallana, hogy pszichoterapias kezeles alatt all?

Figyelt kérdés

Mar megtortent, csak most aggodom egy kicsit, hogy vajon mit gondolhat rolam... remelem, hogy leginkabb semmit. Nyelviskolai tanarrol van szo amugy egyutt setaltunk ma egy darabon az ora utan es nem ertette, miert nem erek ra julius vege fele egy, a csoporttal kozos kajalasra. Nem akartam hazudozni, felvallaltam, hogy e honapban bent fekvos vagyok. Amugy "csak" szorongasrol van szo, semmi on vagy kozveszelyes tema.


23N


2016. júl. 2. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásul venném.
2016. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, vegul is csak ugynevezett szakmai kapcsolat van koztunk... igy is, ugy is tanitani fog tovabbra is. Ha fizetek. :D
2016. júl. 2. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Szegény te :c hát nem reagálnék semmit és jobbulást kívánnék.Ennyi
2016. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Megszakítanám vele a kapcsolatot azonnal még a végén bajom eshet.
2016. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz magadnak, egy tanár naponta emberek tucatjainak-százainak magánélete között navigál, próbálja összehozni hogy menjen a tanulás, időben felkészüljön mindenki a vizsgákra, stb. A te problémád egy a százból, vannak sokkal cifrábbak is.
2016. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

magyarrországon nincs túl jó megitélése az ilyesmiknek szóval ez a személyes intelligenciájától függ, hogy hovan fogadta,

De hogy érzed, hogy fogadta? Ha fiatalabb, akkor biztos nyitottabb, így valószínű nem érintette. De gondold el, egy 50-60 körüli már akkor furán nézne ha félvér pasival járkálnál, nem hogy dilibogyót szedsz

2016. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Fiatal, meg messze van a harminctol. Alig par eve tanit, ezert szerintem meg nagyobb hatassal vannak ra a diakjai, nem hiaba visz minket csapatepito kajalasokra stb.


Amugy vicces, hogy eppen szorongo betegsegem van es most amiatt szorongok, hogy ő vajon mit szolt hozzam. :DD


Koszi amugy, igyekszem meggyogyulni. Csak ne kellene ilyen mocskos korhazban fekudni...

2016. júl. 3. 00:26
 8/11 Inessential ***** válasza:
Diszkréten kezelném a helyzetet.
2016. júl. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy veszélyes a társadalomra, szóval semmit.

A pszichoterápiát pszichológus csinálja (nekem legalábbis úgy volt, de nem volt befekvés), a pszichiáter foglalkozik komolyabb esetekkel (ott már gyógyszerek is vannak, az már húzósabb kategória).

2016. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk erdekes kerdes, mert 20-an vagyunk a csoportunkban es rajtam kivul mindenki szed gyogyszert. Mindenkinek van sajat terapeutaja, szerintem pszichiaterek amugy. Ettol fuggetlenul nekem is sokat segitenek. :)
2016. júl. 3. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!