Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor távoztál egy munkahelye...

Amikor távoztál egy munkahelyedről, volt olyan, hogy kiléptető beszélgetés?

Figyelt kérdés
Felmondáskor vagy kirúgáskor volt már ilyenben részed? Exit interjúnak is hívják.
2016. júl. 8. 13:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Miket kérdeztek tőled és te miket kérdeztél?
2016. júl. 8. 13:19
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyan már volt, hogy azt akarták maradjak, és erre próbáltak rávenni. Ám olyan, hogy kiléptető beszélgetés, ilyenről nem is hallottam még.
2016. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen beszélgetésem volt. Főleg egymás édesanyját emlegettük,különféle kontextusokban.
2016. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetne vük a fszom.. .i.
2016. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem is vennék részt ilyenben.
2016. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

elkezdték szépíteni a történteket, meg nyavajogtak én meg egy híres mondattal válaszoltam aztán eljöttem

https://www.youtube.com/watch?v=CsAr0EHGoc8

2016. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Felesleges . Volt mikor konkrét időpontot adtam meg a kilépésemre , volt mikor távoztam spontán . Felesleges , egy vállalkozónak elmondtam nem vonz ez a szektor és sok mindent be kellene pótolni utólag ami nem megy a feszített tempóban , mély vízbe tettek képzés nélkül . Megköszönte a nyíltságot , pedig sunyi hízelgő típus benyomását keltte . Aztán azt hallottam vissza mástól hogy kamuztam mellédumáltam és lebuktam hogy nem értek semmihez erre kénytelen volt kivágni . Mégis csak egy sunyi alak ahogy lejött róla .
2016. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
volt. Elküldtem a díszes társaságot a jó ***a anyába. Felszabadult érzést éreztem ezen tettem után! Bár mindig is volt rá okom!
2016. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam, multiknál szokás inkább ilyet, ha felmondasz, akkor van egy kis kérdőív, amit végigmentek egy HR-essel. Sablon kérdések vannak benne, és az, hogy miért mész el a cégtől. Gondolom, statisztika lesz ebből is, és a végén még valami intézkedést is hozhatnak, ha azt látják, hogy egy-két ok miatt sokan mennek.
2016. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Detto, volt szóbeli kérdés ,meg kérdőív, miért lépek ki ,mi a véleményem a főnökségről a fizetésről stb (csúnya szavakat kicsillagoztam :) mit kellene máshogy stb. Abszolút semmi értelme nincs a dolognak, csak a háeres pitsa úgy tesz mintha csinálna épp valamit.Hetente felmondtak vagy 20-an szóval...semmi foganatja ,értelme.
2016. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!