Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor megemelték a fizetésed,...

Amikor megemelték a fizetésed, mennyivel tették?

Figyelt kérdés

Mennyiről mennyire emelték, vagy százalékban mennyit emeltek?

És miért, hogyan? Te kérted vagy maguktól jutott eszükbe?


2016. júl. 8. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

Nem emelték, mert nem dolgozom.

16/F

2016. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%-nál több fizuemelést még soha nem kaptam. mindig én követeltem ki, 1-1,5 évvel azután, hogy odakerültem a céghez. ez kb úgy nézett ki, hogy vagy megemelik, vagy azonnal mondok is fel.
2016. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Legutóbb év elején, 75 forinttal óránként.
2016. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

En miota itt dolgozok3 es fel ev alatt 4x emeltek a fizetesem. 3x keres nelkül, 1x keresre.

Elöször 2%-kal, majd 3%-kal ( hülyen hangzik, de ez azert jelentett valamennyit), aztan az en keresemre 7%-kal, es utoljara 6,6%-kal ( nem hittem, hogy ez %-osan olyen keveset jelent). Az elsö emelest nem tettek szova, a masodikat azert kaptam, mert jol dolgoztam. Ha harmadikat ugye en kertem. A negyediket azert kaptam mert "kevesebbet keresel mint masok hasonlo pozicioban es igy tartottuk fairnek".

2016. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

5 éve nem emelték meg.

Kértem fizetésemelést 3 év ledolgozott munka után, de közölték, hogy a kötelező béremelést mindig megkapjuk.

Megjegyzem, hogy Angliában dolgozom..

2016. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Néhány százalékkal szokták csak emelni, éves keretben.

Nagyobb emelést úgy tudtam csak elérni, hogy munkahelyet váltottam, ott pedig alapból egy nagyobb fizetést kértem.

2016. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem 3 év után emelték 100.000-ről 120.000-re.

Akkor is csak azért, mert fostak, hogy otthagyom őket, és nélkülem szarban lennének

2016. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Blade Bone ***** válasza:
Nálunk csak a személyi jövedelem adó csökkentése végett lett több a fizu, de szinte érezhetetlen volt a változás, fel is mondtam. :D Elég volt a kormány által törvényszerűsített sok jóból. ;)
2016. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Maguktól nem szokásuk emelni, 90%-ban egyik cég sem teszi.

Munkahelyváltással lehet elérni az "emelést".

2016. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kb. 5 %-al emelték 6 év után, ennyit kapnak az újonnan felvett kollégák, ezért a régieknek is legalább annyira fel kellett emelni a fizetését.
2016. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!