Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állandói éjszakai műszakhoz...

Állandói éjszakai műszakhoz hozzá tudnék szokni, ha az éjszakázást nem bírtam 3 műszakban?

Figyelt kérdés

Lenne egy munka ahol állandóan éjszakára kéne járni.

Két nap munka és utána kettő nap szabad.

Régebben dolgoztam 3 műszakban,de ott az éjszakai műszakhoz nem bírtam hozzászokni,majd bealudtam meló közben,de amikor hazaértem csak 1-2 órát tudtam aludni és egész nap hulla voltam.

A délelőtti és délutáni műszakkal nem volt semmi gond.

Egyébként ha valaki állandóan éjszaka dolgozik,akkor a szabadnapjain is éjszaka van fent és nappal alszik vagy át tudja állítani a szervezetét az éjszakai alvásra a szabadnapokra?


2016. júl. 10. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Éveket vesz el az ember életéből az éjszakai munka,a szervezet teljesen összezavarodik.Én nem vállalnám.
2016. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a több műszak vesz el éveket az emberek életéből, a fix éjszakai munka sem a legegészségesebb de ki tudsz alakítani olyan napirendet ami mellett a bioritmusod is be tud állni, ennek a hátulütője hogy szabadnapon is nagyrészt éjszaka leszel fent.
2016. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!