Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem bírom elviselni, ha...

Nem bírom elviselni, ha megmondják mit csináljak. Van valaki még így?

Figyelt kérdés

Lehet már túlontúl is nagy az egóm, vagy én nem tudom, de egyszerűen nem bírom elviselni, ha megmondják mit csináljak... ezért utáltak a tanárok a suliban, ezért nem remekelek a munkahelyeken sem, mert én ezt nem bírom elviselni... kajak, már gondoltam rá hogy ha ebből áll az egész élet, akkor inkább felhúzok egy betoncsizmát és beugrok úszni vele a dunába...


Voltam már kamionos is, de még abban a rohadt melóban is örökké megmondták mit csináljak több ezer kilóméterről a kényelmes kis székeikből meg klímás irodáikból, vagy kimentem épp külföldre ahol az ottani natív emberkék egy kis szolga csicskának néztek, vagy akár még egy gyárban egy ugyan olyan kis xardarab csíra "kisfőnök" osztotta nekem az észt. Már majdnem mindent próbáltam, és mindenhol ez van. Én ezt nem bírom hosszú távon.


Ki mit gondol erről? Ti (nem szolgalelkű) emberek mit gondoltok erről?



2016. júl. 10. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pénz beszél kutya ugat.

Senki sem szereti ha magyaráznak neki minden percben, de van amikor ez is a munkába tartozik.

Magyarázhat nyugodtan nekem a főnök, ha cserébe normálisan, és megfelelő összeget fizet.

Van annyi akaraterőm, eszem, hogy felfogjam, hogy kell a pénz, máshol kevesebbet kapnék, így eleresztem a fülem mellett ha hülyeség, de nem problémázok ezen, van jobb dolgom is.


Amúgy neked találták ki az egyéni vállalkozói jogviszonyt.

2016. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak hogy "csak úgy" vállalkozónak lenni az egyik legnagyobb felelőtlenség. Ha már belekezdenék akkor nagyban csinálnám, de semmi ötletem nincsen amire építhetnék, csak adósságba verném magam, ezért marad az alkalmazott szerep, de nem igaz, hogy ebben csak ez a bánásmód létezik
2016. júl. 10. 23:55
 3/7 anonim ***** válasza:
A legendák szerint 7 milliárd ember közül csak 1 ilyen lehet 1000 év alatt. Szerencsés vagy.
2016. júl. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Marmint milyen ?
2016. júl. 11. 04:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok sajnos, de ahogy az első válaszoló leírta, eltűröm, mert jó a pénz. Persze ehhez hozzátartozik, hogy haldokolva jövök be dolgozni konkrétan. Én ezért szeretnék kertészmérnök, tájépítész lenni vagy valami erdész, ahol nem kell elviselnem semmit és senkit, a magam ura lehetek. :-D Ugyanezen gondolkodom egyébként minden nap, hogy ennyi az élet? Robotolsz azért, hogy meg tudj élni hónapról-hónapra? Inkább akkor én sem kérnék belőle..


22L

2016. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Specializálódj, iratkozz be valami egyszerű gyorsan elvégezhető tanfolyamra amiből el tudsz indulni maganvallalkozonak. Nyilván penz kell hozza, meg nyilván nem egyszerű. De ha jobban belegondolsz, nincs olyan hely a világon ahol valaki ne mondaná meg, hogy mit csinálj. pozíciótól függően, a főnök, a vendég, a bank, esetleg a piac ha mar nagyon nagyban nyomod. Persze nem muszáj hallgatnod egyikre se, de ha fejlődni akarsz es sikereket akarsz elérni, akkor hallgatnod kell es tűrni.
2016. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos vállalkozóként is kell jogszabályokhoz, rendeletekhez, ügyfelekhez alkalmazkodnod. És közben 12 órákat dolgozhatsz naponta, mert neked Bruttóban kell teljesíteni...

Még ha állatokkal dolgozol, akkor is ők szabályozzák, mit tegyél. Gyereked sem lehet, mert az maga teljes önfeladás.

2016. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!