Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Néhány osztály dolgozói...

Néhány osztály dolgozói előttem szidják a főnöküket. Nincs nagy kapcsolatunk, de hogy bízhatnak meg bennem ennyire?

Figyelt kérdés

Sőt, van olyan kollégám, akivel kb. kétszer találkoztam. Nekem nincs bajom a főnökükkel, mert nem az én főnököm, bár van dolgunk időnként egymással, de más pályán mozgunk. Mit tegyek? Egyenlőre semleges vagyok a témában vagy egyszerűen megmondom, hogy értem, nekem nincs különösebb kapcsolatom vele, ezt az oldalát nem ismerem.

Új dolgozóként a közvetlen kollégáim két hét múlva osztották a közvetlen főnökünket, egy új dolgozónak, nekem. Azóta sem értem. :(( Nem azt, hogy mi volt benne a - szerintük rossz-, hanem azt, hogy ennyi eszük van?



2016. júl. 15. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Rendkívül buta és rosszindulatú kollégáid vannak. Mindenképp fedd fel a beszélgetéseiket, hogy legyen bizonyítékod. De nem azért, hogy lejárathasd őket a főnököd előtt, hanem mert ha a saját főnökükkel ilyenek (és lehet, hogy ok nélkül), akkor bizony veled is ilyenek lehetnek a későbbiekben, és akkor viszont téged fognak rágalmazni a főnöködnek. Legyél résen mindig, vedd fel a beszélgetéseket, amennyiben lehetséges.
2016. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!