Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek valójában mennyit...

Szerintetek valójában mennyit lehet naponta összetarhálni mondjuk a Tesco parkolóban?

Figyelt kérdés
Évek óta szinte minden nap ott kéreget a nő a parkolóban, szépen felöltözve, mindig józan, tehát nem valami szakadt hajléktalan vagy ilyesmi. Mennyit kereshet, hogy ennyire évek óta odajár minden nap?

2016. júl. 26. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer (nagyon régen) volt alkalmam őszintén beszélni egy jó helyen működő koldussal. Az átlagkereset nagyon sokszorosát szedte össze. (Nagyon) szép helyen lakott, egy furgonban öltözött át, stb.

Egy másik konkrét élmény:

A Ferenciek terén (akkor még Felszab), figyeltem egy koldust. Fél óra alatt összeszedett annyit, amit én egész nap kerestem.

2016. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régen ismertem egy hajléktalan nőt, aki napi össze koldult pénzből étteremben drága kaját evett vagy mekdonaldcban drága mekis menüt evett..:-D

Ismerek egy hajléktalan férfi aki napi össze koldult pénzből drága márkás(több ezer ft)piát vesz magának és megissza ,másnap reggel tovább folytatja a koldulást.

2016. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok. Természetesen én is próbálkoztam kéregetéssel. Fél óra alatt rájöttem, hogy az is egy szakma. Érteni kell hozzá, jó helyen kell csinálni stb. Gyorsan feladtam
2016. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!