Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hányni tudnék sokszor a...

Hányni tudnék sokszor a jelenlegi munkahelyen lévő főnökömtől. Másnak is van ilyen undorító stílusú főnöke? Hogy viseli el?

Figyelt kérdés

Az előző főnökömet tiszteltem és jó főnök volt.

Ezt a mostanit szakmailag sem tudom tisztelni, de nem is ez a baj, hanem a stílusa. Meg a személyisége. Már ott tartok, hogy a hangja is idegesít, ha csak megszólal.


Mindenbe bele okoskodik, van hogy direkt kötekedik, ha jól csinálsz valamit, akkor is találnia kell valamit,még ha hülyeség is, amit kitalál.


Ha hibázol netán, szó szerint egy szadista, kiakad látványosan és fél óráig oszt és oszt, mondja a magáét, és nyaggat...

Ha olyan kedve van akkor éppen kitalál valamit, hogy ezt meg azt miért használtad ( pl tányér, de bármi, miért van úgy és azon akad ki.

Nem akarom leírni, de elég szélsőséges amit csinál, el se hittem volna, hogy ilyen van..)



2016. júl. 26. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Válts munkahelyet. Ez a légkör hatást gyakorol majd az egészségedre.
2016. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Óh, mindenképpen! :) Ő motivál hogy keressek mást, szerencsére az idegeimet csak minimálisan érinti ezért, mert tudom, hogy sokáig nem maradok.
2016. júl. 27. 07:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne halogasd! Én konkrétan kiégtem 22 évesen. 2 éve vagyok a cégnél, az összes t.köm tele van már még a világgal is, nem hogy a munkahellyel. Kimerült vagyok, életunt, konkrétan depressziós. Folyamatosan gyomoridegem van, nem tudok aludni.. Rég dobbantanom kellett volna, csak nem voltam elég bátor hozzá. Most töltöm a felmondásom és már a főnök képébe vágni, hogy na viszont látás felemelő érzés volt. Nem tudom hogyan tovább, de biztos találok valamit.


22L

2016. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
hát mihamarabb keress egy másik munkát és ha már sikerül egy új helyet találni akkor menj el táppénzre és szívasd meg őket, aki ilyen köcsög főnök az szívjon ha elmész. de ne maradj ott, betegséget fogsz produkálni nem is olyan sokára, először nekem a torkom kezdett el fájni, a nyakam a vállam, szóval jelez a tested. sok sikert az új hely megtalálásához.
2016. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!