Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahely, állás lenne...

Milyen munkahely, állás lenne jó egy borderline személyiségzavaros ember számára, akinek van érettségije?

Figyelt kérdés
Esetleg, ha valami szakma jutna az eszetekbe, az is jó, legfeljebb akkor megyek szakmát tanulni. A lényeg, hogy legyen valami munkám előbb-utóbb.

2016. júl. 28. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Az biztos, hogy nem a rendőri szakma.
2016. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem sima adminisztrációs munkák, ilyen irodai beosztott dolgok. Ahol nincs nagy felelősség a válladon de azért nem is terhel meg túlzottan.

Egyébként én bolti eladóból is láttam már Borerline-ost, mondjuk nem tudom mennyire bírta, de a kiszolgálással nem volt gond.

2016. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 köszi, de pont ezek azok, amiket nem tudnék elképzelni. Minél több emberrel kell találkozni, minél több embernek kell megfelelni egyszerre, annál nagyobb a stressz.
2016. júl. 28. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
informatikai szakmákat akkor lehetne tanulnod és még jól is fizet.
2016. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen betegségem van, de ez nem állíthat meg az álmomban. Én profi cukrász szeretnék lenni.
2016. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
76%
borderline vagyok. egy borderline legnagyobb problémája a kapcsolatok, bármilyen emberi kapcsolat kezelése. ebből eredendően az alkalmazkodás bárkihez. Tehát ne ilyet. légy a magad ura, mert egy borderline-t nem lehet szabályozni, lázadni kezd, ha erőteljesen irányítják, nem bírja a stresszt, ha pedig cseszegetik, önértékelési zavarai lehetnek. légy a magad ura ha bírod dolgozz magad, és fontos hogy legyél kötetlen, mert a kötöttséget képtelen megérteni és kezelni.
2016. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!