Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális ha munkahelyet...

Normális ha munkahelyet akarok emiatt váltani?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtem az új munkahelyem. Nagyon vártam mert tetszett a munkahely. A kollégák is normálisak. De a felettesemtől már rosszul vagyok. 5 percenként oda jön szólni hogy semmi sem jó neki. Volt olyan munkatársnőm, aki dühében kirohant és kiabált egy sort mert kb 2 percenként ment oda hozzá a felettesünk. Egy másik az ebédszünetben kiabált mennyire elege van belőle. Eddig kb. Egy olyan nap volt mikor senkihez nem ment oda. Amúgy szinte mindenkihez állandóan. Beismerem volt olyan mikor hibáztam. De nem 5 percenként! Néha remegve mentem be. A stressz már nagyon eluralkodott rajtam. Nagyon ideges voltam a nap végére. Most szabadságon vagyok és új munkahelyre vágyom. Azt se bánnám ha takarítanom kellene, csak ne szóljon hozzám senki.
2016. aug. 9. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális, ha emiatt mh-t akarsz váltani... az a hülye, aki nem akar ezek után! Emberi méltóság is van a világon. Válts minél hamarabb, mert az egészségedre is nagyon hamar rá fog menni
2016. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, jobb kerülni a stresszt amennyire csak lehet.
2016. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármi miatt lehet munkahelyet váltani, ha neked jobb lesz tőle. Én is váltottam már köcsög főnök miatt nem egyszer.
2016. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
próbaidő alatt mégis hogy lehetsz te szabadságon? O.o
2016. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* amúgy válts. 3 hónapig mehetsz azonnal! ha letelik, akkor szophatsz még ott 1 hónapot...
2016. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom ilyen pattogi alak. Ezektől általában nem kell félni, fosik a saját főnökétől, azért csesztet. Higgadtan vegyél róla tudomást, kirúgni nem fog, mert azzal ő kerül rosszabb helyzetbe.

De ha nagyon idegesít, akkor keress másik munkahelyet, normális ez. Csak addig is ne foglalkozz az alaptalan kritikával.

2016. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vannak más gondok is ezzel a céggel. Kb. 4-5 perces egy szünet. Kevésnek tartom. Hetente két embert küldenek el. Napi szinten elmondanak olyan dolgot a többiek mely elgondolkodtató. A titkárnők is egyre bunkóbbak. A felettesem múltkor behívta a főnököm és előtte mondta hogy mindenki rosszul végzi a munkáját. Stb... a próbaidő 2 hét volt. Számolj utána
2016. aug. 9. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!