Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy mondjam meg a vezető...

Hogy mondjam meg a vezető oktatómnak azt, hogy át akarok iratkozni máshoz?

Figyelt kérdés
Üdv! Egy ideje járok forgalmi órákra, autó jogositványt szeretnék. Nemrég vizsgára iratott a jelenlegi oktatóm (akihez alapvetően azért iratkoztam, mert ő tanította a KRESZ tanfolyamot is nekem) viszont a vizsgát mégis lemondtam, szereztem rá igazolást is, mert úgy voltam vele, még venni kellene előtte órákat. Már lassan 1 hónapja, hogy nem vezettem, mert egyszerűen nem akarok a tanárommal találkozni.. Alapvetően egy rendes emberről beszélek, viszont miközben "tanít", teljesen más, ha elrontok valamit, nagyon ideges lesz, amitől én is idegesebb leszek, és innentől egyre több mindent rontok folyamat el, mert felidegesít.. egyszerűen át akarok menni más tanárhoz. Egyébként a jelenlegi tanárom óráira be kell járnom más városba, ami 40perc oda, majd később 40perc vissza, diákkal oda-vissza az is 700 alkalmanként. Szerintetek mit kellene mondanom neki, mikor rákérdez, hogy mégis miért akarok oktatót váltani? Nem akarom megbántani, mert tényleg rendes ember, csak nekem nem tetszik, ahogyan "oktat"..

2016. aug. 12. 02:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az oktatók nagy többsége ilyen, ez nem tudom náluk miből fakad, de azt vettem észre, a vezetéshez köthető emberek alapvetően idegbajosabbak.

Nekem az E-ig vannak a jogosítványaim, épkézláb oktatóval én se találkoztam még. Akiről azt hittem, jófej, normális, oktatás közben előjött az idegbolond.

2016. aug. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó oktató,akkor szerintem ne hagyd ott. Az oktatók általában ilyenek. Nekem is mindig a lelkembe gázolt. Szinte lehűlt a levegő ha beültem mellé. Legszívesebben otthagytam volna én is. Egy ok miatt nem hagytam ott; Én nagyon sokáig csináltam a jogsit,mert időközben kimentem külföldre dolgozni. Ő volt a harmadik oktatóm,ugyanis az első időközben szerződést bontott az autósiskolámmal, a második kamionozni ment. Egy hónapom volt levizsgázni,különben kukába megy az egész eddigi ráfordítás. Így kényszerültem rá. Utólag nem bánom,mert befolyásos ember volt,a vizsgán is segített, és jóban volt a vizsgabiztosokkal is. A lényeg,hogy jó oktatót ne hagyj ott,nem barátkozni mész.
2016. aug. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Most látom csak; Te az ATI-nál vezetsz? Kiről van szó? Vásárhelyről -Szegedre járnál?
2016. aug. 12. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3: Miből szűrted le ez, hogy az ATI-nál vezet? Egy szóval nem említi. :)
2016. aug. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az oktatók többsége tényleg ilyen. Az enyém volt, hogy felpofozással fenyegetett, amikor elrontottam valamit. :O Szegeden amúgy hallottam egy meleg oktatóról. 2002-ben még oktatott, nem tudom még csinálja-e. Na, ő előszeretettel ajánlgatta magát embereknek, akik nem bírják, ha kiabál velük az oktató, ha hibát vétenek, mondván nem kell félni, ő ilyenkor símogatni fogja őket. :O :) És ez nem vicc, egy haver tanult nála.
2016. aug. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3: Ja, hogy a kulcsszó!
2016. aug. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Nihat válasza:
100%

Én a 3. óra után váltottam oktatót. Már alapból is máshoz akartam kerülni, de mivel a másik oktatónál nem volt hely, ezért belementem a dologba, gondolván legalább az alap órákon túl leszek, aztán ha nem jön be a dolog, akkor váltok. 3 óra alatt simán kiderült, hogy az oktatóm egy öntelt paraszt. :D

Szóltam a másik oktatónak, hogy váltanék, átmennék hozzá. Tök normálisan állt hozzá a dologhoz, mondjuk lehet azért, mert ő az autósiskola feje. A váltás után tök rendben ment minden, immáron egy hónapja, hogy megvan a jogsim. :D

2016. aug. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én oktatóm nem volt ideges. Nyugodtan aludt mellettem, csak amikor már vészhelyetben beletapostam a fékbe, akkor riadt fel, és közölte velem, hogy ilyet nem szabad csinálni. (Mert hogy éjjel taxizott, valamikor aludni is kellett!)


Egy idő után mondtam neki, hogy azért megyek át másik oktatóhoz, mert az ő kocsija nagy nekem. Átültem egy valóban kicsi kocsira, sokkal-sokkal könnyebb vezetni, gyerekjáték hibapont nélkül átmenni a vizsgán egy kisméretű kocsival.

Mondd neki te is ezt!

2016. aug. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is váltani akartam. Azt mondták adjak egy esélyt neki. Hirtelen változás: 30. órán elkezdte magyarázni a kuplung kezelést. Addig hagyta, hogy intuitív módon tanuljam. 1 évet hagytam most ki. Kérni fogom, hogy váltsak. Én fizetek, ha nem tetszik odébb kell állnom.
2016. aug. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szívbajostnak lenni, te fizetsz ez egy szolgáltatás! Jó pár ismerősöm "cserélt" oktatót.. átmész, másikhoz aztán megcsinálod a jogsit, többet úgyse mész feléjük.
2016. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!