Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a kaotikusan...

Mi a véleményetek a kaotikusan dolgozó emberekről?

Figyelt kérdés

Tudjátok, akiknél semmi rendszerezettség nincsen, csak összedobálják MINDEN dolgukat és addig kalapálják, amig "jó nem lesz"...


És utána persze rajtuk kivül senki sem látja át a dolgokat, ők is csak addig, amig el nem felejtik.


Tudjátok, akik a számitógépen ugy nevezik el a fájlokat, hogy beletenyerelnek a billentyüzetbe (vagy valami gyerekeset irnak be), abszolut nem is foglalkoznak a visszakövethetőséggel.


2016. aug. 15. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

Röhejesek és szétszórtak!

Azt a munkát amit ők végeznek úgy hívják, hogy cigánymunka!

2016. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha ő átlátja a káoszt amit csinál, akkor nincs vele semmi baj.
2016. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
szerintem ha valakinek olyan magas az intelligenciája, hogy a káoszban is remekel, akkor talán utolag szánhatna rá egy kis időt h valami kis rendszert csinál utolag.
2016. aug. 15. 22:22
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

2-es vagyok.

Körülöttem is mindig káosz van, mégis tudom mit hol találok. Én ezt szoktam meg, jól végzem így is a munkám, soha nem volt rám egy panasz sem.

2016. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
En is kaoszban dolgozom, de en minden munkafolyamat vegen egyszerusitek.
2016. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A káoszban dolgozó emberekkel csak az a baj, hogy a munkájukat nem tudják hatékonyan reprodukálni, mindig ugyanabból a káoszból kukázzák össze az új feladataik eredményét.


Ahelyett, hogy egy rendszert csinálnának és futószalagon jönnének le a dolgok. És bele tudnának nyulni az egyes lépésekbe is, hogy hatékonyabb legyen a dolog.


De mivel számukra nincsen rendszer igy elég korlátozottak.


Legklasszisabb bagatel példa, a "széteső dokumentumok" jelensége...Enter-t bőszen nyomkodja az ipse meg tili-tolizza a szövegeket, mig "jó nem lesz", aztán utána meg szétesik az egész és megint toldozgatja, mig "jó nem lesz"


valójában nem lesz jó, hanem látszódni fog rajta, hogy egy nagy káosz...


Mit gondoltok, egy apple szoftver is azért olyan, amilyen, mert hagyták, hogy a programozók csak csinálják, ahogy jólesik? A nagy kép totális figyelmen kivül hagyásával? És midnig csak az éppen pillanatnyi munkafolyamat "valahogy megoldásával"?

2016. aug. 15. 23:00
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Én is hasonlóan dolgozom, amíg egyedül teszem, addig senkinek semmi köze hozzá, mikor csapatmunkára kerül sor, akkor megpróbálok valamivel rendezettebb lenni.
2016. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Hat erdekes, nekem meg soha senki nem szolt be emiatt es eleg sikeres is vagyok a munkamban hogy igazabol irrelevans amit most idebofogtel egy szepen megszerkesztett es valoszinuleg nem tilitolizott szovegben :)))
2016. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
sikeres lehetsz, de sajnos csak nagyon szűk korlátok között...mert a káoszod nem müködik más területen, csak ahol "éppen müködik"
2016. aug. 15. 23:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Te mar csak tudod...
2016. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!