Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan, hogy reggel...

Volt már olyan, hogy reggel úgy éreztétek nem bírtok dolgozni menni?

Figyelt kérdés

Én így voltam ma reggel, egyszerűen úgy éreztem, ha be kell mennem, idegösszeomlásom lesz ott mindenki előtt. Soha nem voltam még így, nem szoktam hiányozni, de most minden annyira összejött mind itthon a családdal, mind a munkahelyen, hogy úgy éreztem megőrülök, ha még egy napot benn kell töltenem. Beszéltem az orvosommal, és idegi okokra hivatkozva kiírattam magam egy hét táppénzre. Szégyenlem magam, tényleg nem szoktam ilyet csinálni, de most nagyon kiakadtam.

Éreztetek már így? Ti mit csináltatok?


2016. aug. 16. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
minden reggel ezzel az érzéssel kelek.
2016. aug. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen emiatt lelkiismeret-furdalásod. Pihend ki magad, relaxálj, esetleg oszd meg velünk a bánatodat, azáltal is megkönnyebbülsz.
2016. aug. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ember nem csak fizikailag, hanem szellemileg és lelkileg is kimerülhet. Neked most pihenésre van szükséged, fogadd el. Jól fog jönni az a pár nap, addig ne gondolj a munkára. Inkább csak gyűjtsd az erőt arra, hogy megoldd a gondjaidat vagy hogy legyen türelmed megvárni, amíg megoldódnak.
2016. aug. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem volt ilyenem (az esetek 90%-ban egyedül szöszmötölök az irodámban és ha nem akarok egész nap nem látok másik embert), viszont az egyik kollégám nem lépte meg azt amit te. Egy szép tavaszi napon felmondták az idegei a szolgálatot, 3 hónapig a színét sem láttuk, azóta sem végezhet semmi terhelő munkát.

Szóval szerintem ne érezd magad rosszul amiatt, hogy most otthon maradsz egy hétig: nem csak neked lesz jobb ez így, hanem a munkáltatódnak, kollégáidnak is.

2016. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már így. Vagy a munkahellyel volt gond, és ott nem is maradtam, vagy nagyon kifáradtam, ilyen tavaly év végén volt, nagyon kevés szabadságot tudtam kivenni egész évben, mivel év közben vett át a munkáltatóm kölcsönzőtől, és amit addig nem vettem ki szabadságot, nem volt lehetőség átvezetni, így pénzben kaptam meg a szabadságaim felét, ami jól jött ugyan, de meg is éreztem, decemberre már olyan voltam, mint egy zombi, képtelen voltam bármire rendesen koncentrálni, táppénzre nem kellett mennem, de akkor nagyon örültem az egy hét szabadságnak. Idén már jobb.

Pihend ki magad, van ilyen, ha normális a munkáltatód, nem lesz semmi gond.

2016. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most megleptetek, hogy őszinte legyek, arra számítottam mindenki le fog szúrni, hogy milyen lusta vagyok. Nagyon jól estek a válaszok, így talán már egy kicsit kevésbé van bűntudatom. Megfogadom a tanácsokat, nem gondolok a munkára, és a többi dolgot is igyekszem elfelejteni legalább egy kis időre. Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2016. aug. 16. 11:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Sose vedd magadra ezeket a munkahelyi paráztatásokat. Legtöbb esetben vezetői hiba áll a háttérben, amit az alkalmazottakon vezetnek le, próbálják rájuk kenni, pedig más vezetői hozzáállással vagy stílussal ripsz-ropsz megoldódhatóak lennének ez ilyen ügyek.
2016. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy hét még nem a világ vége, pihend ki magad, aludj sokat, próbálj meg valamilyen pozitív megerősítést találni, aztán újult erővel mehetsz vissza. :)

Nekem az előző munkahelyemen volt ilyen, pedig nagyon szerettem ott dolgozni.

2016. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!