Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok is az idősödő védett...

Nálatok is az idősödő védett korú kolleginák mindent lehet, csak dolgozni nem?

Figyelt kérdés
Mindig hozzáteszem, hogy tiszt.kiv.?

2016. aug. 25. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

inkább pont fordítva van.

állandó félelemben élnek,hogy mikor rúgják ki valami indokkal,mert hogy nem tud úgy teljesíteni a kora,testi állapota miatt,mint egy fiatalabb.

2016. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ezt látom, tegnap is engem leszúrtak, mert helyettesíteni mertem valakit, hogy de ráérek. Hát, pont nem, csak van az emberekben emberség (lehet bennük nincs). Egy idős nő, pedig hol az egyik, hol a másik a szobában trécsel munkaidőben. Az nem baj. A csoporttársai nagyon nem bírják, napi 3 órás munkával naprakész, ahelyett, hogy kérné a munkájukat. Így másokhoz keresi a bebocsátást.
2016. szept. 9. 19:16
 4/4 A kérdező kommentje:

Kirúghatják? Ahhoz nyomós indok kell, mert a rá irányadó nyugdíj előtti 5 évre bepárnázhatják magukat az utsó munkahelyre. Egyébként is már divat munkaügyi pert nyeretni a sértett munkavállalóval. (még normál esetben is).


Félreértés ne essék, engem az önmagában nem zavar, ha valaki már egy kicsit szenilis, agya sem úgy fog, feledékenyebb, stb. Szívesen segítek, ha jóindulatú, nem kezdi el a hibáit másokra fogni.

2016. szept. 9. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!