Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezelitek az olyan...

Hogyan kezelitek az olyan főnököt, aki állandóan, sőt minden hónapban innovációkról, új és új lehetőségekről beszél, így konkrétan gátolva a hagyományos, működő, eredményes rendszert, amiben az alkalmazottak dolgoznak?

Figyelt kérdés

Konkrétan azt érezzük, hogy nem tudjuk őt követni az ötleteiben, amelyek sokszor utópikusak és sokszor nem is lát át nagyon sok helyezetet, munkamenetet ahhoz, hogy az innovációit megfelelően beolvassza a hétköznapi munkába, így állandóan megjátsza az elégedetlen főnököt (ezt kb. havonta-kéthavonta csinálja), miközben komoly eredményeinkért dolgozunk eléggé nehezen. Ti mit csinálnátok? Hogyan kezelnétek?

Köszönöm válaszaitokat.



2016. aug. 27. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Dolgoztam ilyen helyen. Egyik ötlet jött a másik után, követhetetlenné vált minden munkafolyamat, és mire utolértük magunkat egy dologgal, jött az újabb "innováció". Így se a cég, se a munkatársak nem fejlődtek, így egy idő után én otthagytam őket, mert jobban szeretem a stabilitást. Sokszor próbáltuk meggyőzni, nem engedett. Pedig sokszor leültünk vele, órákig tartó meetingekkel próbáltunk hatni rá. Hozzáteszem, az én exfőnököm (bár szerethető, jópofa ember) olyan bődületes, álomszerű dolgokkal állt elő, hogy csak lestünk. Semmiről nem lehetett lebeszélni. Akinek ötlete van, és vezető (az exfőnököm szerint mindenki az volt), az nem hallgat az észérvekre. Kitartást nektek!
2016. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol dolgozol? Pont ilyen főnökre vágyom.
2016. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es: miért jó az ilyen főnök? :)
2016. aug. 27. 18:34
 4/4 anonim válasza:

közmondás:


"A F.Ő.N.Ö.K. minimuma a munkavállaló maximuma"


Ötleteljen, az a dolga, szeretné, hogy egyik ötlete bejöjjön. Valószinüleg hasonló álmodozás miatt lett belőle fönök.


Persze azért jobb egy olyan fönök, aki nem csak a TEREMTŐT játsza el, hanem rendszerbe is akarja foglalni a fejében létrejövő képzelgéseket.

2016. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!