Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy introvertáltnak való a...

Egy introvertáltnak való a gyógytornász szak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem ezen múlik.

Nézd a legtöbb színész, humorista borzasztóan szemérmes, érzékeny és gátlásos, nagy adag zárkózottsággal (tapasztalatból mondom). Amiért valaki introvertált nem jelenti azt, hogy képtelen bizonyos munkák elvégzésre.

Egyébként pedig ha nem vagy biztos benne -most elengedve, hogy XY tesztje téged melyik csoportba sorol-, akkor ne menj. Olyat válassz amit élvezel, és szeretsz.

2016. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem teszt alapján mondom ezt. Ismerem magam, tudom, hogy nem lennék képes olyan emberekkel beszélgetni, akikkel nem passzolunk össze, csak össze vagyunk zárva, mint például most, középiskolában. Ezért lennék rá kíváncsi, hogy milyen pozitívumai és negatívumai vannak ennek a szaknak egy introvertáltra nézve.
2016. aug. 28. 13:42
 3/12 A kérdező kommentje:
Illetve engem érdekel ez, csak eléggé kérdéses, jól érezném-e magam, hiszen itt emberekkel kell foglalkozni. De például ez nem olyan, mint egy iroda, hogy ott is össze vagyok zárva xy emberrel és ha nem kedvelem őket, ennek a levét szívom mindennap.
2016. aug. 28. 13:45
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Az amit mondtál, ami miatt aggódsz -hogy olyan emberekkel kell "jópofizni" akik nem szimpatikusok- ugyanolyan nehézségeket okoz, mint egy extrovertált számára.

De egyébként mint mondtam, próbáld ki, ha nem akkor pedig nem, és ha közben megtalálod az "igazi munkát", inkább abba fogj bele. Ötletelj, biztos voltak kiskorodban álmaid, abból hozz ki valamit (pld. bűvészből hipnotizőr vagy pilótából stewards...)

2016. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kiskori álmom az állatorvos volt, de az nagyon messze áll tőlem, csak szerettem az állatokat. Van még kb 1.5 évem eldönteni, hova akarok továbbtanulni, ha nem találok jobbat, marad ez. Köszönöm a választ! :)
2016. aug. 28. 20:48
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
az állatorvosi nagyon nehéz és elismert, ezzel szöges ellentétes a gyógytornász, és munkát se nagyon fogsz találni
2016. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Allatok? Rengeteg lehetoseg van, osztondijak peldaul. Egy ismerosom oroszlanok kozt tanul jelenleg egy nemzeti parkban vagy van delfinidomar baratom...

Esetleg allatkerti gondozo? Vagy kutyasulis oktato?

2016. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem igazan erdekelnek ezek,nem vagyok mar annyira oda az allatokert, hogy veluk is dolgozzak. Ezzel ellentetben a gyogytornasz erdekel, meg azon gondolkozom, megcsinaltassam-e a szemelyi edzot mellette, mert az is.
2016. aug. 29. 23:02
 9/12 A kérdező kommentje:
De mar tenyleg nagyon eltertunk az eredeti kerdestol :D
2016. aug. 29. 23:02
 10/12 Yolo2 válasza:
Ha érdekel akkor vágj neki, szerintem a beteg-terapeuta kapcsolat egyáltalán nem is hasonlít egy osztálytárs-osztálytárs kapcsolathoz így nem hinném hogy problémát okozna majd.
2016. szept. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!