Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is van úgy, hogy képtelen...

Más is van úgy, hogy képtelen már alkalmazottként dolgozni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem megint alkalmazottként dolgozni, de most kb megint 18 évesnek érzem magam, amikor először dolgoztam valami nagyon alantas melót.

Ennél a cégnél meg mindenki főnök(szeretne lenni) én meg egyre jobban lázadok ez ellen, és látom rajtuk, hogy nagyon nem tetszik nekik(nekem sem)

Pedig már jóval idősebb vagyok.

Következő, hogy lapátra tesznek, fél füllel valami olyat hallottam, nem biztos, hogy rólam volt szó, de hogy "nem meri megmondani neki senki?"

Amúgy nagyon egy érdekes cég, olyan jövés menés van itt, hogy egy munkaruhát hordtak már vagy 10-en a papír szerint, ki se adnak újat.



#alkalmazott #putyilovgyár
2016. szept. 8. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagy szar, mindíg ugyanaz..

És az a legszarabb hogy tökmindegy hogy milyen végzettséged van.

Barátnőm phd-vel hagyta ott az első helyét 4! nap után.

Öreg már bohócnak..

2016. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen értem amit mondasz , és szerintem igazad is van. De én sem valami idős eddig kb 6-7 munkhelyem van, és már nagyon telle van a tököm az egész alkalmazott dolgokkal:D Jelenleg éppen ezért nem is dolgozom szóval megérhető a másik fél is, de ebben az országban mindenki főnök akar lenni aminek egyszerű a magyarázata. Kevés a fizetés, és kihasználva érzik magukat az emberek, és valljuk ki is vannak. Egyébként nagyon sok vállalkozót ismerek ők is ezt mondták mindig, de ő nekik is muszáj volt egész egyszerűen elmenni sima csicskásnak :/ nem tudom bonyolúlt, és gusztustalan téma ez.
2016. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vagyok*
2016. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult ez, ha alkalmazott vagy akkor a kollektíva, meg a saját főnököd néz hülyének, ha vállalkozó akkor meg a hivatalok, meg a saját vásárlóid.
2016. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom. Én úgy látom, hogy az első 3 hónap a legjobb. addig mindenki kedves, a munka nyugis. 3 hónap után jön a sz@rleves, túlórák, pluszmunka mert kevesen vagyunk (pluszfizetés nélkül természetesen), jönnek egyből a nomával.. ha a norma 300 te meg 299et teljesítesz, akkor már nyakadraülnek, kibeszélnek.


okádhatnékom van az alkalmazotti léttől.


A probléma az, hogy 30 se vagyok aztán már 8 munkahelyem volt...

2016. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elég szabadon kezdtem a pályafutásomat, abban az értelemben, hogy a munkák amiket bevállaltam magam találtam ki hogyan kivitelezem, milyen időbeosztás szerint. Aztán jó nagy sokként ért, amikor az egyik helyen úgy bántak velem, mint utoljára kb. nyolcadikos koromban, számoljak be mindenről, kérjek engedélyt, meg az egész ilyen önkényuralmi rendszerre hasonlított és én közöltem, hogy beszéljük meg, de ez a főnöknek nem ment. Szerintem túl szabadon álltam hozzá és ez zavarhatta. Ott is hagytam és azóta tudom, hogy az ilyen alkalmazott-főnök viszony nem nekem való. Egyszerűen nem veszi be a gyomrom, de szerencsére találtam rá megoldást.
2016. szept. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!