Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok a helyzetről?...

Mit gondoltok a helyzetről? Jogosan akadtam ki rá?

Figyelt kérdés
Tanyán lakom a párommal. Mivel ő sokat megy felvettünk egy embert itt lakással dolgozni. Eleinte normális is volt, most viszont ha a párom elmegy semmit sem csinál csak tvzik netezik meg alszik. Családtagként bánunk vele, velünk eszik, mindent megveszek neki. De már én csinálom azt amit neki kéne, az állatokat is én látom el napközben. Múltkor a párom megkérte hogy pakolja át a takarmányos zsákokat, mire hazaér, de mivel Ő nem csinálta meg megcsináltam én. Mikor a párom hazajött közölte hogy Ő pakolta át, ne mondjam hogy én.Kezd elegem lenni, csak azért nem küldtem még el, mert nincs hova mennie. De erősen úgy érzem hogy visszaél a jóindulatommal. Nektek mi a véleményetek?
2016. szept. 12. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És a párod nem hiszi el, hogy valóban te pakoltál?

Máskor ne csináld meg helyette a munkáját.

Ne vásárolj neki. Ne főzz neki.

Akkor talán észbe kap.

Én mondjuk elküldeném, mert aki ennyire pofátlan, abból más gonoszságot is kinéznék, én félnék tőle.

2016. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lennének kérdésem.


1. Párodnak ezt miért nem mondod el?


2. Azt mondod, hogy "csak azért nem küldtem még el". Tehát akkor ha már ennyire határozott vagy, azt miért nem tudod megmondani neki, hogy ő egy alkalmazott és vannak kötelezettségei, amiért kapja a pénzt is. Nem azért fizettek neki, hogy netezzen.

2016. szept. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De a párom elhitte, szóvá is tette, viszont utána itthon volt Ő is két napot, nem is volt semmi gond. Nem netezet tvzet, elvégezte a feladatát. Most hogy a párom megint eljár kezdődik az egész elölről.
2016. szept. 12. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor mondja meg a párod, hogy nem arra szeretne hazajönni, hogy gond volt vele. Mert ha így lesz, akkor elküldi.
2016. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vedd fel kamerára a semmittevést. A végén még a férjed mellé is beveszi magát a hálószobában.
2016. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a párodtól jobban tart, mint tőled, őt tekinti munkaadójának.

Én a helyedben biztos nem csináltam volna meg az ő munkáját, de nem is főznék rá, nem kapna semmit, végülis van fizetése, nem? Vegyen magának dolgokat abból.

Egyébként én simán kidobnám a helyedben, nem igazán érdekelne, hogy nincs hová mennie, ha nem dolgozik felesleges ott lennie, hisz alkalmatlan a munkára. Keress helyette mást.

2016. szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pontosan, eddig is lakott valahol, magának kereste a bajt...
2016. szept. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!