Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnám jobban motiválni...

Hogyan tudnám jobban motiválni magam, hogy ne unjak bele egy idő után az új munkahelybe?

Figyelt kérdés

Egy idő után észrevettem, hogy elmúlik az a bizonyos "varázs" minden új munkahelyemen, és pár hónap elteltével elkezd nem érdekelni, mondván úgyis lesz másik, jobb. Miközben tudom, hogy problémák minden munkahelyen vannak, és nekem akarnom kéne a fitt és pörgős munkavégzést, egyszerűen egy idő után mégis belesz'rok, csúnya szóval élve. Úgy érzem nem akarok többet ott dolgozni, inkább el akarok vonulni az emberek elől. Lehet összefüggésben van azzal, hogy eléggé introvertált személyiség vagyok.


Van valaki még így vele? Ha igen, hogyan próbál kilábalni belőle? Vagy ha valakinek már sikerült kigyógyulni ebből, mesélje el hogyan.



2016. szept. 13. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
csinálj olyat amit szeretsz, és amit nem unsz meg. Máshogy ez nem megy!
2016. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azzal nem lehet keresni, sajnos :( kézügyességem nagyon jó állítólag, szoktam is festegetni, kreatív dolgokat készíteni, de ebből nem lehet megélni, pláne nem egy családot eltartani.
2016. szept. 13. 12:36
 3/15 A kérdező kommentje:
De akkor inkább úgy kérdezem, hogy hogyan moderáljam magam, hogy ne legyek unott és támadó az 'utálom a munkám' érzés miatt?
2016. szept. 13. 12:36
 4/15 anonim válasza:
31%
Legyél 5 évig munkanélküli,próbálj meg megélni,szórakozni,esetleg családot eltartani.Majd átfogod értékelni egy idő után.
2016. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jelenleg is munkanélküli vagyok, 3 hónapja. A munkanélküliségtől becsavarodom, úgyhogy bármennyire is próbáltál szellemes lenni, nem jött be. Úgy néz ki, most lesz egy nagyon jó helyem, jól is fizet, de mivel irodai munka, tudom hogy előbb-utóbb oda jut ahova a többi munkám is.
2016. szept. 13. 12:39
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha van családod akkor egyértelmű, hogy mi az első.

Az, hogy nekik jó legyen. Másodlagos az, hogy neked mi a kínod-bajod.

Van egy fontossági sorrend. Ez van.

Kézügyesség.. festés, stb. Ezzel az a baj, hogy csak a nagyon jóknak terem gyümölcs a fán. Ha középszerű vagy akkor ne is várj belőle hasznot.

2016. szept. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
77%
Szerintem az értékrendeddel van baj.Ha munkanélküli vagy becsavarodsz,ha dolgozol,egy idő után mégis beleszarsz.
2016. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nektek nincs ilyen gondotok egyébként? Vagy csak elnyomjátok magatokban inkább?
2016. szept. 13. 12:58
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Dehogynem.. de dolgozni kell.
2016. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9-es, amikor valami komoly atrocitás ér a munkahelyen, kollégák, főnökök felől, és már baromira utálod a munkád is, hogyan tudod akkor mégis visszafogni magad? Mantrázol ilyenkor valamit magadban? Csak azért kérdezem, mert akkor kipróbálnám:D
2016. szept. 13. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!