Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon miért szekál a műszakvez...

Vajon miért szekál a műszakvezető mindig?

Figyelt kérdés
3 hete vagyok az új cégnél ...Nem fényezni akarom magam de normálisan dolgozom végig a 12 órát..Van,hogy más helyett is én csinálom meg amit neki kéne..Ehhez képest mindig a műszakvezető állandóan szekál...A semmiért..Már a többiek ia rászóltak,hogy kicsit befejezhetné már...A főnők és az üzletvezető is azt mondja,hogy látják,hogy szorgalmas vagyok és jól dolgozom..Van kamera ami egéaz nap megy szóval látnak mindent.. Mégia a műszakvezető miközben melózik oda jön hozzám éa talál valami ürügyet,hogy hozzám szóljon és szekáljon..Múltkor az egyik munkatáraam monsta neki,hogy nem érti mibe kötött bele mert semmi probléma nincs velem se a munkámmal és vegyen már vissza..Ha én kimegyek cigizni már rögtön jön ő is..Ha bemegyek rá két percre ő is..De eltellik 5 perc és talál valami ürügyet,hogy megint én legyek elővéve...Ha más hibázik vagy más nem csinálja a munkát éa ha végeztem megcsinálom aakkor is ez van..Ha nem csinálom meg amit másnak kellet volna akkor már jön az,hogy de miért nem csinálom meg blabla...annyira elegem van belőle,hogy egész nap hozzá sem szólok már nem is köszönök neki de ő rám köszön erélyesen mert nem tetszik neki...De az nem jut eszébe,hogy miért lehet az,hogy mindenki másnak köszönök meg beszélgetek velük,neki meg nem köszönök és nem is beszélgetek vele..A másik műszakvezető is rá szólt,hogy hagyjon már békén... Tegnap is dolgoztam és segíteni akart de mivel elötte megint beszólt mondtam neki,hogy hagyja a p*cs*ba majd én megcssibálom és még ő csodálkozott,hogy most ezt igy mire fel mondtam..Ha már valakivel neki állok dolgozni mert nem mondta senki,hogy mi a feladatom és magam ura vagyok akkor jön,hogy most menjek és vele fogok dolgozni....Munkatársaim se értik mi a baja velem mert én sose szóltam ez előtt csúnyán vagy flegmán hozzá...Mégis első naptól kezdve nem hagy békén..Van akik azt mondják,hogy vagy nem bír, vagy bejövök neki és zavarja,hogy mindenki mással elbeszélgetek ő rajta meg átnézek... Megkérdezni nem akarom tőle mert érdemleges választ ugy se tudna adni...
2016. szept. 15. 00:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért,siettem.
2016. szept. 15. 00:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom lehet vmi pszichés defektje.
2016. szept. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem vagy szimpatikus neki vagy gyengébbnek lát, így kipécézett magának.

Először próbálj beszélni vele, mivel te új vagy ott, a többiek a tanúid, hogy folyton szekál. Ha nem segít, akkor fordulj egy felsőbb szinthez.

2016. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A többiek is újoncok...
2016. szept. 15. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Sztem az utóbbi bejössz neki csak fél nem mer lépni inkàbb piszkàl !
2016. szept. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg van neki össz nyolc osztálya, vagy vett az ecserin egy érettségit, és most nagykirálynak érzi magát, h. ő a művezető.

Volt nekem is ilyen nyolcáltalánosos művezem, az újonc kislányt szivatta, hogy megmutassa, mekkora nagy szakember is ő. Ahelyett, hogy normális lett volna az újakkal, ha már a régiek okádtak, ha meglátták a rusnya pofáját a szerencsétlennek.

2016. szept. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!