Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha ennyire magam...

Mit tegyek, ha ennyire magam alatt vagyok?

Figyelt kérdés
Kisgyermeknevelőként végeztem, tudom hogy nem egy marketinges húdevagány diploma, egy OKJ-s képesítés, de ez volt az álmom érettségi után és nagyon jó tanáraim, gyakorlati oktatóim voltak. Szeretnék gyerekekel foglalkozni, a bölcsibe a településen ahol lakok és a környéken is teltház van, nem keresnek gondozónőt, most ovikba jelentkezem sorban dajkának és ez a második hónap., hogy nem sikerül semmi. Sajnos alapból önbizalom hiányos vagyok, már odáig jutottam hogy minden nap sírok, nincs motivációm semmihez, mindenki csak a munkáról kérdez, félek hogy komolyabb mélységekbe kerülök :( Előre is köszönöm, ha adnátok pár tanácsot, bíztató szót.

2016. szept. 19. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Legyél büszke magadra. Nagyon jó ember vagy.

Ha munkáról kérdeznek, válaszolj.

Nincs miért magad alatt lenni.

Nem értem miért vagy ennyire rossz állapotban, de írj rám és segítek ha szeretnéd.

2016. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy a környéken teltház van... akkor ne csak a környékeden nézelődj :) ha ez az álmod, a költözés ne tántorítson már el :)
2016. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!