Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Győrben, Tatabányán stb...

Győrben, Tatabányán stb hirdetett ingyen szállásos, gyári munkákról tapasztalat? Milyenek vajon ezek a szállások?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a szállások olyanok, hogy lakásokban helyeznek el.4-6 embert és valakikkel együtt kell lakni, de azok vajon milyen emberek? Vagy mi alapján rakják össze a lakótársakat? Gondolom nem nő/férfi vegyesen van. Esetleg valaki nem élt ezzel a lehetőséggel? Elmennék szivesen egy ilyet megpróbálni, csak attól tartok, hogy vajon kikkel kell együtt élni. Nem ismerek senkit, aki belekóstolt volna ebbe és tudna adni egy kis támpontot
2016. szept. 21. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam olyan cégnél, ahol több kolléga (munkaerő kölcsönzőn keresztül) az ország másik feléből jött dolgozni Tatabányára.

A fiúkat egy munkásszállón, a lányokat egy bérelt házban szállásolták el. Nem jártam egyiken sem, de a kollégák nem panaszkodtak, pedig volt akivel napi szinten beszélgettünk.

Arra készülj, hogy a kölcsönző egy évig kap utánad erre támogatást, és utána jobb, ha keresel másik albérletet! Oroszlányban volt ebből gond, hogy egy év után nem volt már munkásszálló, de albérletet sem lehet találni a környéken.


Erre mindenképp kérdezz rá, hogy MEDDIG adják a szállást!


Ha csak ezen múlik, akkor ne tartson vissza!

2016. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen szálláson. Szinte a legalja emberek vannak ott, igénytelenek és megkeseredettek. Káromkodnak, isznak, dohányoznak. Ha te is ilyen vagy, jól fogod magad érezni.
2016. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Én voltam több ilyen meghirdetett munkán.Nem igazán pozitiv a tapasztalatom.pl volt aki a Dunába fulladt amikor Dunaújvárosban voltam szállón.Esztergomban a cigány telep mellett laktunk.Én Hajdú Biharból mentem,és ahogyan az első válaszoló irta munkaerő kölcsönző cég.No de visszatérve a szállásra,én mindent vittem magammal,de az én előrre gondoskodásommal visszaéltek,adjak edényt....mert én vittem...kellene a kés,a tű a cérna az olló a fájdalom csillapitó stb...mivel mint irtam én mindenre felkészültem.Most ha mennék vinném a laptopom,és tuti olyannokkal kerülnék össze hogy óh léci had használjam...a szállók hátránya a kulcs,hogy nem tudod bezárni a cuccodat,és kocsmáznak a szobatársaid...és sz@r helyen van mert ott olcsó...ez az audi céghez keres munkásokat ugye ? whc vagy mi a neve.
2016. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik válaszoló vagyok.Még annyit,hogy ha mész,és érzed hogy nem frankó a szállás,akkor kérd magad másik szállóra.Visszagondolva az én esetemben is ezt kellett volna tennem.
2016. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik vagyok.Tudod azon gondolkodom,hogy leirjam-e mind azt ami volt....és ha leirom akkor azzal elveszem-e a kedvedet...mert ha utánna azért nem mész mert én itt leirtam az nem,jó....Az az igazság,hogy ha van pénzed 1hónapot megpróbálhatsz...de nagy értékeket ne vigyél,és minnél kevesebb személyes dologról beszél.A dolgaidat meg ne add kölcsön ! Amikor Esztergomban voltam kölcsön adtam egy srácnak a mobilom,és utánna a bátya rajtam kereste a tesóját,mert a tesó nem mondta el hogy mobilja sincsen...Amikor én eljöttem még csak a mindenkibe belekötő kis gyerekel volt tele a t.köm.De később beszéltem olyan pasival aki ott maradt,és tőlem 20km-re lakott,na az mondta,hogy verekedés is volt a szállón meg r.ndőrség,meg a c.gányok oda kaptak a szállóra stb
2016. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát ezek nem túl kecsegtető dolgok... A reckitt benkiser-hez kerestek legutóbb embert, ezt hivtam fel érdeklődésképp, de olyan infót kaptam, hogy 2 és 4 fős szobákban kell aludni, konyha fürdő, az közös ugye... A közös konyha/fürdő dologgal még meg is békélnék, de az gáz szerintem, hogy nincs privát szféra és ki tudja kivel kell együtt aludni, vagy kikkel :/

Kicsit kényszermegoldás ez nekem, mert most lett vége a párkapcsolatomnak és ugye onnan el kellett költöznöm. Most anyámékkal lakom, ahonnan anno elindultam és elég szar ez így... Igazából csak a tömegnyomoros szállás tart vissza, amúgy mennék.. más alternatív megoldás, olcsó szállásra? mindegy ha lepukkant kicsit, csak nyugi legyen és ne másokkal kelljen lenni egy szobába. A konyha fürdőt még kibírnám közösen..

2016. szept. 21. 17:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok.Köszönöm az őszinteségedet.Na ott pl erről ne beszél.Max annyit,hogy munkanélkül voltál,és kipróbálod.Fociró,Forma 1-ről,ilyesmi álltalános dolgokról beszélj velük (bárkik is !) lelki gondokról ne ! Szerintem próbáld meg,és a ha felvesznek,és a szállás is jól sikerül akkor magadután küldethetsz postán ezt azt.De az tuti ha már az elején baljós dolgokat tapasztalsz akkor azt aki a munkát szervezte hivd fel,hogy másik szállót próbálnál.Amint odamész megpróbálod,és megtapasztalod hogy milyen.Lakatot vigyél,és a szoba kulcsáról készittes kulcsmásolóval másolatot.Egy kalappal !
2016. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

más alternatív megoldás, olcsó szállásra? .....

Hát nem tudom,hogy hol laksz,de álltalában falun olcsón ki lehet venni egy egész házat.Én Berettyóújfaluhoz 20km-re lakom,és ebben a faluban pl kis parasztházat több szobával,fürdőszobával,kertel mindössze 10ezer forintért kiadnak.Van olyan amit gondozásáért kiadnak.pl Püspökladány közelében tudtam ilyen házat.Minnél közelebb megyünk Pesthez minden egyre drágább.Debrecenben albérleti szobát adnak ki (olcsón) 20ezer-től.

2016. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
még mindig várok tapasztalatokat, vagy ötleteket, alternatív megoldásokra is!
2017. febr. 10. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!