Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pesten tényleg jobban megéri...

Pesten tényleg jobban megéri dolgozni?

Figyelt kérdés
Akik ott laknak és dolgoznak mesélnének róla?
2016. szept. 22. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem az USÁba éri meg jobban dolgozni.
2016. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mihez képest? milyen munkakörben?
2016. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ mit dolgozol, mennyire élvezed :)
2016. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Több lehetőség van, mint egy vidéki kis városban.

Én vidékről jöttem fel, és ha nem vált be valami mert olyan bánásmód volt pl itt tudtam hagyni, mert tudom hogy fogok viszonylag hamar találni másikat. Vidéken ezt nem tudnám megtenni, mert ott nincsenek nagyon lehetőségek, csak töredéke. Fizu szempontjából is, mivel több lehetőség van, több esély van jobban fizetőt kifogni, aki nem éhbért ad legalábbis.

- Bár hozzáteszem, hogy itt az albérlet árak az egekben vannak, így egyedül nem feltétlenül éri meg, mert biztos, hogy össze kell költözni 2-3 idegennel a normális megélhetés érdekében. Ha jó szakmád van akkor meg mindenhol könnyebb.


Összességében:

Ha nagyon nincs lehetőséged ott ahol laksz, akkor megéri feljönni, egyébként viszont meggondolandó, mert a lakhatási költségek is húzósabbak(irreálisan), elég, ha megnézed az albérlet árakat.

2016. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amennyivel többet lehet keresni, annyival többe kerül a lakhatás, bérlet, stb.

Én is azt mondom, amit az utolsó. Több a lehetőség, így könnyebb a váltás, valamivel jobbak a fizetések is, de az itt sem igaz, hogy "kolbászból van a kerítés".

Érdemes számolgatni mielőtt vált az ember.

2016. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!