Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok nőként éjszakai...

Dolgoznátok nőként éjszakai műszakban konyhán úgy, hogy éjszakai járattal kell hazamennetek? Ha dolgoztatok már így, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Környéktől is függ, de én férfiként azt mondom hogy szerintem veszélyes nőként éjszakánként egyedül mászkálni.
2016. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenesen, ha muszáj lenne és nem lenen más lehetőség, egész biztosan.
2016. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem csak konyhán dolgozókkal fordulhat ez elő.

Feleségem (30éves) gyárból is sokszor éjszakai járattal járt haza, és nem volt gond. Neki jó volt, mert az alacsonyabb éjszakai forgalom miatt gyorsabban hazaért mint nappal.

2016. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen környéken kéne közlekednem.
2016. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk -Bátonyterenyén- biztonságosak az éjszakai járatok!

Nem kell félned!

2016. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gyárban dolgoztam így, az utolsó busszal jártunk haza amikor éjszakásak voltunk. És nem egyedül voltam, mivel egyetlen busz jár csak arrafelé, az összes dolgozó azzal indult haza, csak épp mindenki máshol szállt le. Nekem nem volt rossz tapasztalatom soha, de én tiniként is éjszakánként egyedül gyalogoltam haza a szórakozóhelyről, amikor már semmi busz nem járt. Soha senki nem szólt hozzám egy szót sem.


30/N Szegedről (már ha ez számít)

2016. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez most konyhai meló lenne, és Budapest belvárosa.
2016. szept. 28. 15:22
 8/12 A kérdező kommentje:
Az éjszakai hazajutás éjjel 2-3 közötti időszakot jelentene.
2016. szept. 28. 15:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem munkából, de buliból már sokszor mentem haza éjszakaival és soha nem történt még semmi, hálistennek. Bár attól függ hol laksz.
2016. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elég normálisak az éjszakai járatok. Meg lehet az jó, ha előre szállsz a sofőr közelében, ha félsz.


Az éjszakaitól hazáig már OK az út?

2016. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!