Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Túlsúlyosan van esélyem...

Túlsúlyosan van esélyem munkát találni?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, szeretnék jövőre továbbtanulni de idén sajnos nem tudtuk ezt megvalósítani anyagi okok miatt. Túlsúlyos vagyok, lesz így esélyem dolgozni? Már nyár óta keresek munkát, de eddig még nem jött össze semmi.
2016. szept. 28. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha már a kg._ok is számitanak a munkakeresésben,akkor jól nézünk ki.Gondolom ezt csak te képzelted magadról.
2016. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha nem olyan a munkakör, amihez jó erőnlét, vagy vékony külső kell. (Bár a túlsúly még nem jelenti feltétlenül, hogy ne lehetnél erős.)

Én ismerek egy nőt, egy látványpékségben dolgozik, és durván túlsúlyos. Sőt, ismerek durván túlsúlyos embert, aki lottózóban dolgozik, ismerek ilyen portást is, és bolti eladót is.

2016. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Azért elég nagy a munkaerő hiány így biztosan fogsz találni. Nyilván nem kemény fizikait kell nézned, de valami egyszerű gyári melót biztosan találsz.
2016. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak nem biztos, hogy azok az egyszerűbb gyári melók a kérdezőnek meg fognak-e felelni.
2016. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:
Próbálkozz, és előbb-utóbb találsz valamit. Ha túlsúlyos lesz az is, aki alkalmazottat keres, van esélyed.
2016. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!