Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt miért csinálják?

Ezt miért csinálják?

Figyelt kérdés

A munkatársaim olyan furák velem( persze nem mindenki, de 80% igen)

Főlleg a fiúk..minden nap férfiakkal dolgozom, de úgy érzem, hogy utálnak.Állandóan lekezelőek,( tisztelet a kivételnek) ha ők tévednek rám fogják.Komolyan úgy érzem, hogy hülyének nézznek.Ha azt hiszik tévedek vagy ha tényleg tévedek rögtön megy a kinevetés, lenézzés.De más lányal meg nem csinálják ezt.Szeretek beszélgetni,de feleslegesen nem szoktam.Mindig barátságos vagyok, de mégis inkább beszélgetnek olyannal aki bunkó stb.Mi a baj velem?


2016. okt. 4. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

miből gondolod hogy Veled van a baj?

Velük is lehet a baj....


Nem ismerlek Téged, sem Őket, szóval nem tudom megmondani miért csinálják...


Csak gondolom....

- tetszel nekik és mivel nem hiszik van náluk esélyed megpróbálnak lealacsonyítani.....

-született taplók..

-egyéb okok...

2016. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Disznók. Pedig te aranyos vagy, barátságos és kedves, nem vagy hülye. Ne is foglalkozz velük!

Vajon ezt a válaszom is törölteted, vagy ez már növeli kicsit az önbizalmad? Lesz cenzúra? Vagy beszélgetsz velem? :D

2016. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!