Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan főnököd, aki téged...

Volt olyan főnököd, aki téged tolt le ha az ő hibájából nem úgy csináltál valamit ahogy elképzelte?

Figyelt kérdés
Pl. mert nem jól adta át az információt vagy csak simán el sem mondta?
2016. okt. 7. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Jajistenem,kérdező.persze,16 évig.
2016. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Izgalmasabb lenne, ha úgy tennéd fel a kérdést: kinek volt olyan főnöke, aki ilyen esetben beismerte a hibáját.
2016. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek. :D


De ha konkrét sztori kell: kezdő ügyvédjelölt voltam. Életem első tárgyalására küldtek el. Semmit sem kellett csinálni, csak határozathirdetés volt: az ember bemegy, meghallgatja az ítéletet, és kijön.

Annyi volt a lényeg, hogy először felvenni talárt, megtalálni, hova ülj, mit csinálj... elég stresszes egy kezdőnek, frissen az egyetemről.

Sikeresen abszolváltam ezt a "nagy" feladatot, megtaláltam felperesként a helyemet :D, nem ütöttem le a bírót, stb.

Mentem vissza az irodába, beszámoltam az ítélet tartalmáról (elutasították a keresetet, de én azt sem tudtam amúgy, miről van szó, hisz még ott sem dolgoztam, mikor a per folyt ténylegesen), erre a főnököm: "Hát, akkor ezt jól el*szted."


Már önállóan praktizáló ügyvédként tudom, hogy ennél nagyon butaságot mondani se lehetett volna, hiszen abban a szakaszban konkrétan, ha nem megy el az ember, akkor sincs semmi... na de akkor? Teljesen összetörtem, és hónapokig rettegtem bíróságra menni, mondván, ha ennyit képes vagyok elrontani, biztos alkalmatlan vagyok erre az egészre...

2016. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*nagyobb butaságot
2016. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
volt.
2016. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!