Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kimennétek külföldre ebben az...

Kimennétek külföldre ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Van munkám itthon, hozzászoktam és eddig itt érzem magam legjobban. Egy ismerősöm viszont kiment külföldre, és igy mondom: most azonnal rendezhetném a dolgaimat és én is mehetnék, az ismerős is abszolút segitőkész. A fizetésem ott, kétszerese lenne annak amit most kapok, +szállás és kaja, valamint ingyenes utaztatás a szállás és melóhely közt. Nem tudom mit tegyek. Itt megszoktam de kinek ne jönne jól kicsit több pénz, itt is meg ott is dolgozik az ember ugyanúgy. Ha visszajönnék nem tudom visszavennének-e ide, ahol most vagyok.
2016. okt. 8. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen törvényes (?)melóról beosztásról van szó ? Az ismerős megbízható , a környék jó biztonságos ? Informáld le a dolgokat és úgy hozz döntést , a hazai dolgok elintézése tb adó felfüggesztése 2 hét visszajelzéssel . Esetleg kérsz 1,5 hét szabit kiugrass titokban hozzájuk és felméred a terepet , így kiderül hogy mi a pálya és nem zsákbamacskát veszel .
2016. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia


ott mit kéne csinálni és itthon mit csinálsz?

és hova mennél ki?

2016. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg magadtól, hogy azért jó ez itthon, mert valóban nagyon szereted, vagy inkább csak megszoktad, vagy azért mert eddig ez a legjobb de azért még mindig lehet ennél jobb?

Ha érzel benne kalandot, ha vágysz ki valami másért is és nem csak azért, hogy jobban keress akkor lépj. Ha úgy érzed maximálisan jó itt akkor maradj és élvezd. A lényeg , hogy bárhogy döntesz csakis jól jársz ezért ne filózd túl. :)

2016. dec. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!