Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkán hideg van, felmondjak?

Munkán hideg van, felmondjak?

Figyelt kérdés
Nem ilyen sarkos azért a dolog. Fűtenek csak sokat van nyitogatva és igy hideg van bent. Vastag pulcsi stb ellenére is megfázva kezdek lenni. Nyáron azért volt lázam meg köhögtem egy hétig, mert huzatban dolgoztam és nem engedték hogy becsukjuk az ajtót a kollégák, akik arrébb dolgoztak (nem a huzaton). Most ha megint beteg leszek akkor persze megint orvosi papirért kell szaladoznom, a fizetésem is kisebb lesz. Hiába teázom, c vitaminozom leesik az immunitás.
2016. okt. 11. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért, ha felmondasz nem lesz kevesebb a fizetésed? Meg mennyi az esély hogy hamar találsz munkát? Mérlegelni kell, hogy el tudod-e tartani magad addig míg nem találsz melót.
2016. okt. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Hát, ha sokat "van nyitogatva", így leesik az "immunitás", és emiatt tényleg "megfázva kezdesz lenni", akkor lehet, hogy "szaladozás" helyett tényleg az lenne a legjobb, ha felmondanál.


Csak félő, hogy máshol nem találsz állást, mert elbuksz az állásinterjún, amint kinyitod a szádat, hogy megszólalj...

2016. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezért ott hagynád az állásod??
2016. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van főnököd? Mond el neki ezt a problémát, hátha megoldás születik. Előbb ezzel próbálkozz ne a felmondással.
2016. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én másik helyet kérnék inkább - pl olyat ahol nincs huzat.
2016. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
El tudnám de akkor otthon kellene lennem amig nem lesz más. Azt mwg nem szeretném mert a vita megy csak :/
2016. okt. 11. 13:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a macska le van esve a fáról
2016. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos az pontozott le, aki ugyanazzal a lendülettel leírta felszólítómódban, hogy "mond". Mindent értek. :D
2016. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Munkahelyet meg kell becsülni,ilyen ok miatt ne mondj fel. én papírboltban dolgozom,az épület kínai tulajdonosától függünk, még nincs fűtés, térdig érő pufikabátban, sállal a nyakamon dolgozom, ennél van rosszabb hely pl raktár. ha fázol,húzzál a pulcsira egy steppelt mellényt, meg ne vesd le a sálat
2016. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!