Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Részmunkaidőben fognak foglalk...

Részmunkaidőben fognak foglalkoztatni, úgy egyeztünk meg, de a papírjaimon teljes munkaidő szerepel. Most mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdek az új munkahelyemen (előtte egy sem volt még). Háromszor beszéltem a főnökeimmel (kettő van) és erre többször is rákérdeztek, hogy milyen munkaidőben szeretnék dolgozni és így egyeztünk meg. Tegnap elmentem papírokat intézni, viszont egyet haza kellett hoznom, mert valamit meg kellett hozzá néznem és ma vittem vissza. Ott vettem észre, hogy teljes munkaidő van a szerződéses papírokra írva, szóvá tettem az illetőnek, azt mondta ő nem tudja ezeket neki csak továbbították.

Most mi van? Ezt így nem értem...Világosan meg lett beszélve, hogy részmunkaidőben fogok dolgozni, akkor ott miért van teljes munkaidő feltüntetve? Kicsit mérges vagyok, mert azért ez pont egy olyan dolog, ami nem mindegy.



2016. okt. 12. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szólj mindenképpen, mert rossz szerződést kaptál. Valószínű, hogy több mintája van a személyzetisnek, és neked tévedésből a teljes munkaidőst nyomtatta ki.
2016. okt. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy sablonjuk és csak az adataidat módosították benne, ezt a részt nem.
2016. okt. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, simán lehet, hogy csak rosszul kaptad meg.

Nekem pl olyan volt, hogy futott utánam be a HR-es, hogy adjam vissza a szerződést, mert a bérnél más összeg maradt benne.... (Magasabb khm..) Mondom lol.

2016. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!