Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Falun nőttem fel, szüleim mezőgazdasággal foglalkoznak mai napig. Sajtot készítünk amit a nagyszüleim megvásárolnak. Ők nagyban gazdálkodnak.

Nos fogalmam sincs, hogy milyen egy munkahely vagy milyen az amikor valakinek van egy hivatása/szakmája pl. orvos, lelkész és hasonlóak. Azt tudom, hogy így nem fogok párt találni magamnak soha. De nekem annyira furcsák más emberek. Nem tudom miért. Elveszettnek érzem magam.


Milyen munkába járni? Hogyan néz ki a társadalom. Én azt látom, hogy mind emberek vagyunk de a szakmánk vagy a munkánk miatt bizonyos emberektől eltávolodunk, másképp nézünk rájuk.


Nektek jó az a világ amiben éltek,az az élet amit éltek? Írnátok róla?Hogyan látjátok a többi embert? Mert még a nyitottságra is most értem meg.


2016. okt. 13. 00:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj igen sokan azt mondják szeretnék azt csinálni amit mi. A természetben élni, mert itt van nyugalom, harmónia ami igaz is. Viszont nekik ott van a drága autó, a barátnő, a nyaralás. Moziba, színházba járnak amit én nem tehetek meg. De ha megtehetném is nem úgy élném meg az egészet mint egy értelmiségi.
2016. okt. 13. 00:29
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyiket választanám? Hát, én sosem éltem falun, de ez a sajtkészítés tökjó lehet, érdekesnek hangzik.

A városi életben az a jó, hogy eljárhatsz erre meg arra, van minden. a munkában vannak kedves emberek meg sajna tahók is, meg amit utálok, az az állandó kapkodás. Szeretem, hogy mindenhová eljutok a tömegközlekedéssel, nem kell autó, ha természetre vágyom, kimegyek az erdőbe :)

2016. okt. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben tanultam volna. Ha nincs semmilyen végzettséged, akkor szerintem nem érdemes feladni a sajtkészítést. Jó az. Miért ne találhatnál párt?


Egyébként Terence Hill-nek is van egy komolyabb filmje, amiben sajtkészítőt alakít: A férfi, aki sasokkal álmodott. :)

2016. okt. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!