Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Több műszakos gyárban hétfőtől...

Több műszakos gyárban hétfőtől péntekig kell húzni az igát általában?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem általában a hét minden napján.
2016. okt. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:)


Hétfőtöl-Péntekig +behívhatnak 12 órázni egy héten, több múszakosként beszophathatnak azzal ,hogy mondjuk esti múszakon vagy alapól ,de megbetegszik a délutáni váltás és akkor te pl haza érsz reggel 7 kor , és vissza kell menned délután kettőre, mert a gyökér kitaláltá:).


Továbbá behívhatnak szombaton, és vasárnap is. Dolgoztam olyan helyen is ahol elvárták a szombatot, ha nem akkor már kiakartak rúgni, de az nem volt baj ha vasárnap is bementél (igazából kötelező szerűen választanod kellett egy napot) na mondjuk itt 2 hétig voltam kb. Akkor még soroljam ??? Ha teheted ne menj gyárba , én eddig 3-ban voltam de soha többet nem szeretnék ilyen tapasztalatokat átélni komolyan mondom..


24f

2016. okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyár függő. Van olyan gyár, ami egyszerűen le sem állhat a technológiája miatt, így H-V vannak folyamatosan műszakok, de van olyan gyár is, amelyikben csak hétfőtől péntekig.
2016. okt. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" te pl haza érsz reggel 7 kor , és vissza kell menned délután kettőre,"


ilyen nincs, mivel a munka vége és a munka kezdése között el kell telni a 8 órának.


Ha megteszik, akkor bemegyek kérek róla egy jelenléti ívet azzal meg irány a munkaügyi bíróság!

2016. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!