Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az lehetséges, hogy egy...

Az lehetséges, hogy egy hajbefestéstől így megváltozik az ember személyisége? Mitől lehet ez? Részletek lent:

Figyelt kérdés
Van egy idős kolléganőm, aki nagyon vidám és kedves volt hozzám, amíg szőke volt a haja. De pár hónapja befestette vörösre, és azóta kb. levegőnek néz. Ha hozzászólok, akkor próbál kedves lenni most is, de látom, hogy csak magára erőlteti a mosolyát. Lehetséges, hogy egy hajbefestés így megváltoztat valakit? Ez mennyire normális, és mi lehet ennek az oka? Én amúgy egy fiatal új fiú vagyok amúgy ott, nem tudom ez mennyire számít.

2016. okt. 16. 20:52
 1/8 PicúrHógolyó válasza:
75%
Szerintem ezt nem a hajszínváltozás okozza. Valami más oka van.
2016. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. Úgy érzed, hogy legutóbb, amikor szőke volt, akkor így és így, ez és ez volt. Most, hogy vörös vagy, akkor már ezt és ezt érzem. Mi változott Marika?
2016. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem anyukáddal közös fodrászhoz jár? :P Amúgy szerintem nem számít, hacsak nem felejtetted el megdicsérni, mert akkor lehet, hogy neheztel rád.
2016. okt. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ha meg nem is dícsértem, de mondtam neki, hogy észrevettem. Amúgy azt vettem észre másokkal is flegmább lett. Mintha lenne valami lelki problémája, és el lenne keseredve. Ma amúgy beszélgettem vele, és viszonylag aranyos volt megint, de azért nem lett ugyanolyan, mint volt.
2016. okt. 17. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért festette be, mert változni akar, valamit lezárt, történt valami nagy dolog az életében stb. Ez együtt jár a viselkedésével is. A nők, ha szakítanak, új életet akarnak kezdeni vagy ilyenek, gyakran változtatnak a külsejükön, és talán a viselkedésükön is változtatnak.
2016. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na jó, de ő már egy öreg néni. Felnőtt gyerekei vannak. Min változtathatott szerintetek?
2016. okt. 19. 18:35
 7/8 anonim válasza:
Bármin...
2016. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott ez az aranyköpés:

"Lehet, hogy kívül szőke vagyok, de belül sötét, okké?"

2016. okt. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!