Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miután felmondtál, volt...

Miután felmondtál, volt olyan, hogy x idő után véletlenül összetalálkoztál a régi kollégákkal?

Figyelt kérdés

Vagy az ex főnökkel?

Milyen volt, beszélgettetek? Vagy már nem volt mit mondanotok egymásnak, elintéztétek egy helóval?


2016. okt. 18. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hát attől függ ahol volt pár normális munkatársam akikkel úgy jóban is voltam azoknak is csak max köszönök...néha azért megállunk beszélgetni elmondjuk mennyire szar az élet aztán tovább megyünk :D:D.


Főnöknek nem is köszöntem (eddig csak szó szerint egynek akit úgy tényleg bírtam) magával a céggel voltak gondok nem vele mint ahogy az alapesetben szokott lenni..ahogy a régi rossz kollegára is igaz, úgy szarom le őket most is mint amikor ott voltam.

2016. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy olyan munkahelyem volt, ahol felmondtam, de nem haraggal jöttem el, csak lett jobb. Pár kollégával jóban voltunk, a találkozásra kevés esély van, mert azóta másik városba költöztem, de pár Havonta ráírunk egymásra, épp csak pár mondatot, de azért nagy vonalakban képben vagyunk, mi a helyzet a másikkal. Szóval ha találkoznánk, beszélgetnénk:).

Persze volt olyan is, akivel ki nem álltuk egymást, ebbe beletartozik a főnök is, na velük max. Egy köszönés erejéig beszélnék. Nyilván nem lennék bunkó de nem érezném szükségét leállni velük.


Másik munkahelyről van olyan volt "mentorom",akivel rendszeresen keressük egymást, és elbeszélgetünk. Mondjuk ott nem mondtam fel, de ez a lényegen nem változtat. Emberfüggő a dolog.

2016. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én nem véletelnül találkoztam. Direkt megbeszéltük és bementem meglátogatni a volt munkatársakat. A legtöbbjükkel beszélgettem, talán 2-3 volt, akinek csak köszöntem.

Ha meg utcán összefutottunk, minimális beszélgetés volt azért.

Főnökkel nem találkoztam még, csak a többi kollégával

2016. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!