Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki, ha 1 éb 1 hónap után...

Ciki, ha 1 éb 1 hónap után rájövök, hogy nem nekem való a munkahely és váltani szeretnék?

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ciki, ezért van a próbaidő, ezalatt egyszerűbb mindkét fél számára az elválás.


De gondold át, hogy mi miatt is nem megfelelő ez a munkahely? Nem lehet, hogy máshol is ezt tapasztalod?


Tulajdonképp miért gondolod azt, hogy ez nem neked való?

2016. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Manapság már az a csoda ha valaki nem akar váltani és meg van mindennel elégedve.
2016. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, mert nem szeretem a munkakörömet. És most látom, hogy elírtam: 1 év 1 hónap akart lenni. Nem elég érdekes számomra a feladat, amit nap mint nap meg kell oldanom, a munkatársak sem szimpatikusak (tudom, hogy máshol sem biztos, hogy sokkal jobb emberek lesznek). De ez az a része a szakmámnak, amit inkább nem szeretnék csinálni....
2016. okt. 24. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
én azt tanácsolom, hogy jól gondold meg, mit választasz, mert lehet, h sza-rabb helyre kerülsz mint most. a mai világban, ha kapsz pénzt a munkádért, nem üvöltöznek nap mint nap veled akkor azt meg kell becsülni. bár tudom min mész át, főleg ha a feladat az ami miatt szeretnél váltani, próbálj egyikből a másikba menni, kis furfanggal.
2016. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

csak sajnos az a baj, hogy a feladatokat sem szeretem...

a munkatársaim meg olyanok, hogy sunyi aljas emberek, akik direkt keresztbetesznek mindenkinek...

2016. okt. 24. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!