Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltanom kéne munkahelyet?

Váltanom kéne munkahelyet?

Figyelt kérdés
8 hónapja dolgozom egy gyárban. Elég ideg feszitő. Az utobbi időben már volt, hogy nem mentem be néha napján. Iszonyú stresszes a munkaköröm és kezdek ebbe bele fáradni.( nincs olyan nap, hogy vki nem idegesitene fel) Már eljuttotam arra a szintre, hogy d.e vok és egy órával az ébresztő elött arra kellek, hogy ver a szívem és azon stresszelek, hogy felmondjak e. Tegnap bementem és már minden bajom volt.Viszont azt tudni kell, hogy elég jól fizet, de most lenne egy másik lehetőség ami szintén egy gyár, de kevesebb a pénz ti váltanátok?
2016. okt. 25. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Sosem értettem mit kell egy gyárban idegeskedni. Én mindig is úgy dolgoztam, hogy lesz@rom megcsinálom az elvárt mennyiséget aztán kész.
2016. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pontosan mitől vagy stresszes? A munka stresszelő,vagy a kollégák?

Mennyiben lenne más a munkaköröd az újonnan kinézett helyen?

2016. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Váltanék.

Mint ahogy meg is tettem legutóbb egy zakkant főnővér (annak hitte magát, de nem volt felsőfokú végzettsége) miatt.

Az már régen rossz, ha gyomorideggel mész be dolgozni.

2016. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Figyelj nem tudom mit csinálsz és mennyire fizet jó, de ha ennyire nem bírnám én váltanék.
2016. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi stresszes a munkádban?

Van lehetőséged váltani, vagy csak a semmire mondanál fel?

2016. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az emberekkel van a problémám, iszonyat bunkók és túl sokat képzelnek magukról eléggé lekezelőek is ahoz képest, hogy...( egy- két embert kivéve.

Lenne másik munka, de kevesebb pénzért(- 10-20.000)

2016. okt. 25. 12:58
 7/10 A kérdező kommentje:

A másik munkahely nyugodtabb állitolag.

Nincs közvetlen feletes mint itt( aki általában nyalizásal lett vki)

A munkaköröm nem lenne rossz, de az emberek megnehezitik. Főlleg éjszakai műszakban.

2016. okt. 25. 13:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb magas vérnyomás és infarktus lesz a vége! Engem is addig dühítettek a kollégáim, hogy éjszakákat bőgtem végig. Aztán amikor már magas vérnyomással küzdöttem, meggondoltam a dolgot. Az egészség fontosabb! Ráadásul hiába volt magasabb végzettségem és rengeteg tapasztalatom, velem mosattak le mindent, amikor beteg lett a 2 osztályos kolléga. Fel akartam mondani, de megelőztek és kirúgtak létszámleépítés címén. Még végkielégítés is járt.
2016. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az a hiányzó pénz nem lenne túl nagy kiesés, akkor válts, és hátha jobbat fogsz ki (de ez lutri), ha az a pénz kell (van, ami alatt én sem fogadok el egy munkát), akkor még keresgélj.
2016. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ennyi info alapján tuti váltanék

de nem mindegy miből vonod le a 10-20 ezret

80 ezerből vagy 300-ból...

2016. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!