Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A te főnököd tudja, hogy...

A te főnököd tudja, hogy korábban hol és mit dolgoztál?

Figyelt kérdés

Ez kicsit hülyén hangzik, mert az elején mindenki küld egy önéletrajzot, de vajon ezt megjegyzik??


Vagy csak az én főnököm olyan, hogy fél év után rákérdez, hogy én hol is dolgoztam korábban és ott mik voltak a feladataim? Őszintén nagyon meglepődtem.


2016. okt. 26. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
aha. kérdezte a főnök kinek dolgoztam korábban, de a feladataim tudta. a mi szakmánkban nem szokás sokat kérdezősködni.
2016. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1 év után a nevemet se tudja, nem azt, hogy hol és mit dolgoztam.
2016. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én Pályakezdőként kerültem oda, Úgyhogy tudja hogy előtte nem dolgoztam Sehol. Max azt, hogy hol töltöttem a gyakorlatom.
2016. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 schamuelson ***** válasza:
Tudja, de csak az érdekesebb (szerinte) korábbi munkámat jegyezte meg, nem az összeset. A jelenlegi munkámhoz alig - inkább sehogy - kapcsolódnak a korábbi munkahelyeim, beosztásaim. Így nem meglepő, hogy az ott végzett feladataimról nem sok fogalma van a mostani főnökömnek.
2016. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pontosan tudja... és azt is akarta, hogy továbbra is ugyanezzel foglalkozzak itt is.
2016. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én a mostani munkám előtt még jan.ban dolgoztam 5hetet egy mocsok cégnél és kirúgtak, mert mertem szólni, hogy bunkók velem a többiek. nyilván nem írtam bele az önéletrajzomba smile, szóval ezt nem tudják a mostani helyemen, azt tudják, hogy kb. hol dolgoztam régebben, de több rövidebb melóhelyet nem írtam bele. csak ami rájuk tartozik arról tudnak.
2016. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A fonokeim nem tudjak, de a szemelyzetnel es az irattitkositasnal igen.
2016. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem dolgoztam előtte sehol. Azt viszont tudja, hogy hol tanulok, csak halasztottam.
2016. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem a főnök vett fel, hanem a HR-es, tehát az önéletrajzomat sem látta, úgyhogy a bizonyára gőze nincs róla, hogy mit dolgoztam eddig. De ha látta volna is, nem hiszem hogy a cég több mint száz alkalmazottjának képes lenne memorizálni az önéletrajzát.
2016. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Több, mint ezren dolgoztak a legutóbbi cégemnél. A vezér kb. 40-50 részlegvezető, irodás nevét tudta, a többi emberről személyleirást és egyéb dolgokat mondott, ha gondja volt velük vagy csak valamit akart üzenni nekik. A művezetők is max. a dolgozók neveit ismerik , előéletüket nem és nem is érdekli őket. Az ilyen kérdésnél lehet, hogy csak unatkozott vagy haverkodni akart a főnököd.
2016. okt. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!