Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Október 31-re milyen alapon...

Október 31-re milyen alapon rendel be a főnök ha okt 15-én is dolgoztunk és nem folyamatos a munkarend?

Figyelt kérdés

Egyműszakos hétköznapi menetrenddel dolgozunk H-P nincs munkaidőkerek semmi.

Okt 15 szombat nem munkanap a szombatok nem azok soha de az áthelyezés miatt menni kellett.

Ez eddig oké.

De okt 31-én hétfőn is menni kell. Milyen alapon? Már ledolgoztuk?

Nem vagyok én se rendőr se benzinkutas se taxis se ápoló se vonatvezető semmi ilyesmi.

Mezei irodista vagyok.

Miért milyen alapon kell bemennünk a hosszú hétvégén amit már ledolgoztunk?

Mert az már most tiszta hogy nem túlóra nem lesz róla munkaív és ha nem túlóra és nincs munkaív akkor nem lesz pénz se utána.

????


Akkor?


2016. okt. 26. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg a FŐNÖKÖD?!
2016. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert szemtől szembe kussolunk, aztán utána mehet a rinya.
2016. okt. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a cég neve? Miért nem írtad ki ide?
2016. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Mert szemtől szembe kussolunk, aztán utána mehet a rinya."


Majdnem igazad van, de sajnos én láttam mi lett azokkal a kollegággakl akik nem kussoltak akik bizony rákérdeztek miért is nem szerepel a túlóra semmilyen papíron hol a pémnz utána... már egyikük sincs itt.


Szóval nem kussol mindenki csak majdnem mindenki és aki nem kussol az igen hamar kikerül a "mindenki" halmazból!

Na ezért nem kérdezem meg.

2016. okt. 26. 18:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy elmész onnan vagy dolgozol ingyen 1 napot, válassz.
2016. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kihagytad a 3-ikat: nem elmegyek hanem kivágnak.
2016. okt. 26. 19:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak annyit fűznék hozzá, hogy a bérprogram nem is enged munkavégzést bejegyezni arra a napra (hacsak valami extra más címen nem írom be). Érdekes. Ezek szerint igazad lehet, és nem fizeti ki.
2016. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tök egyszerű a szitu. Feketén berendel csak szóban nyoma nincs munkaív nincs semmi sincs aztán nem fizet én még panaszra se mehetsz felsőbb helyre mert mi alapján? Nincs a kezedben semmi.
2016. okt. 27. 13:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért dolgozol még mindig ott?

Nekem kifizetik a túlórát, és nincs feketézés, ezért ha nagy a hajtás, és kell a pénz, én bevállalom. Nem értelek, miért nem váltasz és miért itt köpködsz (a stílusodból kiindulva te már többször is morogtál itt a munkáltatódra, de ha nem, akkor van itt 1-2 sorstársad hasonló mentalitással...).

2016. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Miért dolgozol még mindig ott? "


Na vajon miért? mert "kapkodnak" utánam a cégek...

Azért vagyok itt mert örülhetek hogy ez is van.

Hova menjek a híd alá? Max oda kellek meg ide.

2016. okt. 28. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!