Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet, hogy valaki...

Hogy lehet, hogy valaki kórházban dolgozik minimálbérért segédápolóként, közben mégis most a minap megjelenik fél milliós fogszabályzóval a szájában?

Figyelt kérdés
Saját lakása is van, fingom sincs honnét. 22 éves csajszika, új kolléganőm. De ha meg nem szorul rá, miért vállal el ilyen "csicska" munkát?

2016. okt. 29. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Muszáj az orrod beledugni mások magánéletébe és pénztárcájába? Ha ennyire érdekel, kérdezd meg tőle, ha pedig irigykedsz rá, menj hozzá egy gazdag pasihoz, vagy tanulj tovább hogy neked is lehessen fél milliós fogszabályzód, saját lakásod.
2016. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Piszkálja a bögyödet, ugye?

Kérdezd meg tőle. Talán elárulja a titkát és akkor neked is lehet félmillás fogszabid, meg saját lakásod.

2016. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De segédápolói fizetésből úgy hogy 22 éves, nem lehet saját lakást meg fél millás fogszabályzót venni, pont ez lenne a kérdés lényege -.-
2016. okt. 29. 21:37
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Bocs, de mi közöd hozzá?? Talán régóta keményen dolgozik érte és félretesz rá.. Törődj már magaddal ne másokkal.. Minden sokkal jobb lenne ha a sok kotnyeles tyúk magával törődne.
2016. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj, barátnőm olyan buta, mint a tök. A szülei meg milliomosok és próbálták taníttatni, csak nem ment. Az apja kapcsolatok árán bedugta valahová titkárnőnek. Belvárosban meg 45 milliós luxuslakása van, kocsi és minden amit csak szeretne.
2016. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Esetleg segítheti a család, vagy sokat gyűjtött rá.

Nekem gyerekkoromban volt fogszabályzóm (a szüleim fizették), és elcseszték vele a fogzománcomat, és idővel az alsó fogsorom visszaállt eredeti állapotába, de most már mindegy, én egyszerűen csak a saját rossz tapasztalatom miatt kételkedek a hasznosságában. De akad olyan ember, akinek talán mégis segít valamit, biztos vagyok abban is, hogy mára sokat fejlődött (és szerintem még fog is fejlődni), így még ha én kísérleti nyúl voltam is annak idején, most már talán kevesebb embernek szúrják el. Neked meg amúgy sincs semmi közöd mások pénztárcájához.

2016. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Szülei vették, nyert a lottón, bankot rabolt, örökölt, pénzt talált az utcán, stb stb.
2016. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

1. verzió: Lehet, hogy a szülei az egészségügyben dolgoznak, és kiderült, hogy ő nem lesz orvos, mert nem menne neki az egyetem, de berakták, hogy dolgozzon valamit.

2. verzió: Lehet, hogy hivatásként gondol a szakmára (Ismerek két ilyent, az egyik egy jól fizető vendéglátós állás (kisfőnök egy jól menő szállodában) helyett ment a kórházba, mert azt jobban szerette csinálni. Volt egy másodállása is de az is minimálbéres másodállás.

A másiknak meg a főállása volt a segédápoló, és abból próbált meg megélni.

2016. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

#4"Talán régóta keményen dolgozik érte és félretesz rá."


Ne legyél már képmutató.. ezt te sem gondolhatod komolyan!

2016. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Milyen ember lehet az, aki a másik szájában is a pénzt keresi.
2016. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!