Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudtok olyan eseteket, amikor...

Tudtok olyan eseteket, amikor egy munkahelyen a főnök szándékosan hergelte, idegelte a beosztottjait, mert ezzel szórakozott?

Figyelt kérdés
Ha igen, mesélnétek róla?

2016. nov. 4. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem szándékosan idegelt, de hogy szórakozásból tette volna abban nem vagyok biztos. Én meg visszaidegeltem, mert tartom magam annyinak, hogy ezt nem engedem neki.

Végül felmondtam.

Hogy ez volt e célja vagy szórakozásnak vette, mai napig nem tudom.


Azért aki ezen szórakozik, hát nem biztos hogy komplett.

2016. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én összeteszem a két kezemet, mert nagyon rendes főnököm van. Nem szedi le a fejem, ha kések öt percet, a születésnapomon felköszöntött, és tudja a cicám nevét, illetve azt, hogy cukor nélkül iszom a kávét, és ezekkel az apró gesztusokkal örökre belopta magát a szívembe :D

Anyukámnak volt ilyen felettese. Anyukám tanár, és az igazgatóhelyettes cseszegette folyamatosan. Nem a saját szórakoztatására, hanem azért, hogy a hatalmát fitogtassa a beosztottjai felett (mindenkivel ezt csinálta, a kollégái is folyton panaszkodtak arról a nőről).

Szerintem aki félelemben tart, az sosem fogja kiérdemelni az alkalmazottai tiszteletét. Én azért tisztelek valakit, mert jó ember, ha meg pocsékul végzem a munkám, úgyis kirúgnak, akkor meg minek ez a péniszméregetés?

2016. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző mondja.

Az ilyen ennek szükségét érzi mert belül valójában rohadtul nincs ennyi önbizalma, mint amennyit mutat a külvilág felé. szerintem ez ezeknél is egyféle megfelelési kényszer lehet. De biztos, hogy ez egy belső bizonytalanság eredménye, különben gondolj bele, neked sem lenne szükséged a folytonos önigazolásra, ha elég önbizalmad lenne magaddal szemben. Ő sem demonstrálná folyton a hatalmát a többiek felé, ha nem érezné ennek szükségét a pozíciója/státusza megtartásához.


És valóban, ezek nem nagyok az én szememben sem, pláne hogy tudom a háttér okait. :) A nagyoknak erre nincs szüksége és ezek nélkül a játékok nélkül is magabiztosak.

2016. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kínai étteremben dolgoztam mosogatóként, családi vállalkozás volt a hely. A főnök is megérte a pénzét, de az anyja mégúgyinkább. Heti hét napban bent volt reggeltől estig, és néha szokása volt odajönni hozzánk, és előállni valami variaötlettel. Ez meg az így nem jó, mostantól emígy csináljátok. Néha elég egyértelműen italfogyasztás látszott rajta. Tehát a lényeg, hogy a munkamenetünkben volt valami bevált módszer, amit hónapok óta úgy csináltunk, akkor ő odajön, és pampogni kezd, hogy mostantól ne így, hanem amúgy csináljuk. Többször is hitetlenkedtünk, és nemleges választ adtunk. Erre odahívja a fiát (a főnököt), hogy nem akarjuk átvariálni a dolgokat, úgy ahogy ő kívánja. Erre a főnök mindig ránkdörrent, hogy "Ha ő azt mondja, hogy mostantól így csináljátok, akkor így csináljátok, megértettétek?" Olyasmi dolgokról volt szó, mint hogy mit hova pakoljunk, milyen módon, meg ilyesmi. Általában a varia csak lassította a munkatempót a korábbiakhoz képest. De tényleg röhejes volt. Ha teszem azt, a főnök muterja avval jön oda, hogy túl sokat használjuk a padlót, mostantól fél lábon állva kell dolgoznunk, jóllehet a drágalátós fia arra is rábólintott volna, és utasít minket.
2017. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Például én, nem valószínű, hogy tréfából tette, egyszerűen nem voltam szimpatikus. Senkit sem szeret, aki precíz, pontos és tanultabb, fiatalabb, vékonyabb nála. Olyanokkal szórakozott, hogy lekapcsolta rám a villanyt, idióta...szerencsére
2017. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a helyettese jobb indulatú volt, ő értékelte az igyekezetet. Nem vagyok már ott, de ha visszamennék, akkor is más részlegre, mert egyébként jó volt a kollektíva.
2017. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyszer egy főnöknő, aki eleve nem inkompetens a beosztásában: nem szándékosan, hanem az alaptermészetéből adódóan előszeretettel imádta összeugrasztani az emberit egymással. Aztán mintha mi sem történt volna, ő ott sem volt.
2018. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is olyan van, aki szándékosan feszültséget gerjeszt a kollégák között és ezen élvezkedik.
2019. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én főnököm is ilyen. Mindenbe beleköt beleszól a leg aprobb dologba is. Pl. Picit sötétebben fogott a tollam az egyik szám írásánál a jelenlétiben stb. Egyedülálló ember se kutyája se macskája ezt élvezi. Mindenki utalja cseréba.
2019. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2019. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!