Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor szabin vagy, szoktál...

Amikor szabin vagy, szoktál otthonról dolgozni?

Figyelt kérdés
Persze ha olyan jellegű munkád van, ami lehetővé teszi.
2016. nov. 5. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa. De sohasem volt honorálva, hiába vígasztaltam magam, hogy ez nekem jobb, könnyebb dolgom lesz pl hétfőn elindulni a munkával, ez csak kamu volt magam felé is.
2016. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nem vagyok szabin akkor is tolom munka után.
2016. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Már leszoktam róla.

Napi 8 órát dolgozok (+ a fizetetlen túlórák), amit persze abszolút nem fizetnek meg (nem véletlen, hogy pár éven belül én már az ötödik vagyok itt ebben a munkakörben), hogy elfogadható színvonalon éljek, egy csomó más alkalmi munkát kell elvállalnom, így azt hiszem, jogos elvárás, hogy a szabadságom teljes mértékben legyen az enyém.

2016. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Időnként szoktam. Főleg ha a nejem valami gagyi sorozatot néz a tévében és nincs jobb dolgom.

Nálunk van olyan vezető aki be megy a céghez is dolgozni. Onnan tudni, hogy "szabadságon van", hogy olyankor pólóban van benn.

2016. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert munkamániás vagyok.
2016. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha plusz pénzt kapok érte, vagy a munkával töltött szabadidőmet máskor kivehetem csúsztatással, akkor igen, egyébként nem.
2016. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyetlen hely, ahol a munkámat végzem a jelenlegi munkahelyemen, az a munkahelyem - munkaidőben. Máshol volt rá példa, hogy itthon is dolgoztam, de annak volt értelme. Ennek nem lenne.
2016. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Céges telefonon elérhető vagyok bármikor, nagy ritkán szoktam egy-két e-mailt küldeni, de többnyire nem.
2016. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!