Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek van mitől tartanom?

Szerintetek van mitől tartanom?

Figyelt kérdés
Néhány éve dolgoztam egy kis irodában, ahol 3 nő elkezdett engem fúrni, iszonyú primitív módon, majd végül burkoltan egy lopással is megvádoltak és elérték hogy a főnököm mondvacsinált indokkal elküldjön. Eléggé bántott a dolog, de túlléptem rajta. A mostani munkahelyemen viszont a főnököm jóbarátja "az" volt főnököm. Szerintetek szóbajön köztük ez a téma? Mert nem szeretném hogy az ottani régi kavarás alapján ítéljenek meg. Gondolkodtam rajta, hogy elmesélem anno mi történt, de igazából nincs miért magyarázkodnom mert nem csináltam semmit, csak nyomot hagyott bennem ahogy ellenem fordultak és megaláztak... Mit gondoltok erről?
2016. nov. 6. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elmondanám.
2016. nov. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha elmondod neki. Ha tőled hallja először, akkor jobban elhiszi az igazadat, mint ha utólag magyarázkodsz.
2016. nov. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el, tényleg hülyén venné ki magát a magyarázkodás. Esetleg ha burkoltan szóba kerül a téma, hogy miért mentél el onnan, akkor mondhatsz annyit, hogy nem fogadtak be a kolléganők. Előfordul, szerintem a főnök is tudja, hogy van ilyen. Velem is megesett hasonló kifúrás, a 2 főnök ismeri egymást (bár nem barátok), de szerintem nem ezen témáztak.
2016. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a regi fonokod tudja, hogy most hol dolgozol akkor valoszinuleg szoba jon koztunk. en nem magyarazkodnek magamtol mentegetozesnek tunne es erre semminszukseg... ha elojon koztetekna temma akkor mondanam csak el neki, hogy mi is volt valojaban. ameddig meg nincs belole baj az uj helyen ne isnfoglalkozz vele.
2016. nov. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!