Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Visszamennétek a régi munkahel...

Visszamennétek a régi munkahelyetekre ha már egyszer felmondatok ott?

Figyelt kérdés
fél éve felmondtam nem jöttem nagy dirrel-durral. Nekem az új hely nem jött be. a régiről meg hívott egy munkatársam hogy üresedés a helyemre mert eddig nem találtak meg oda a megfelelő embert.
2016. nov. 21. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vissza, legfeljebb elutasítanak. De ha "nagy dirrel-durral" jöttem volna el, akkor nem lenne képem megjelenni.
2016. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly márciusba úgy mentem el a régi helyemről hogy jobbat találtam helyette így közöltem a munkáltatómmal hogy azért számolok le mert jobb lehetőséget kaptam, a pénz is jobb és mindenképp élni szeretnék vele. Én sem csaptam akkora dirr durr-t csak közöltem hogy váltani szeretnék mert előre szeretnék jutni nem egy helyben toporogni, a munkáltatóm úgy engedett el hogy nincs feljebb lépési lehetőség jelenleg de a helyemre bármikor visszamehetek ha éppen úgy alakulnak a dolgok.


Egyébként szeptemberbe otthagytam az új helyet a régi munkahelyemre nem akartam még visszamenni, persze már van másik helyem ahol elvagyok, de ott sajnos mivel kis cég és inkább családi vállalkozás az azért nem jó mert a jelen főnököm emlegeti nagyon hogy a legkisebb lány hamarosan végez a sulial és őt is fel akarja venni, és mivel jóformán csak ketten vagyunk azok akik nem családtagok, így esélyes hogy tőlem válnának meg, és a volt főnökömmel már összefutottam akivel beszéltem és mondta nekem már hogy amint úgy érzem hogy gondom van csak egy telefonomba kerül és már vesz is vissza, alapból kevés az ember, én régi helyemre alapból több emberre van szüksége, én így vissza is mennék.

2016. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor igen ha hívnak egy megbeszélésre és több előnyt kínálnak mint előzőleg . A munkatársak tájékoztatására nem adnék , balhé esetén (akár jogos volt részedről) nem mennék vissza . Lekötelezetté válhat az ember ha ő "sírja" vissza magát , közben rádöbbenhet mi miatt ment el és hiba volt vissza térni .
2016. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előző munkahelyemről azért jöttem el, mert elköltöztem az országból, ahol dolgoztam. Van itt is a cégnek irodája, csak akkoriban pont nem volt üresedés, így fel kellett mondanom. Egyébként "felépítettem a nevem" a cégnél, sok mindent letettem az asztalra és bár a mostani helyem sem rossz, úgy érzem, az előző helyen sokkal több lehetőségem volt a fejlődésre. Még az is lehet, hogy egyszer visszamegyek, ha úgy alakul.

Viszont pl. ha a rossz légkör vagy fejlődési lehetőség hiánya miatt mondtam volna fel, akkor nem jutna eszembe visszamenni, egy harmadik helyet keresnék inkább. Ami a nagy nagy dirr-durral felmondást illeti, szerintem nem éri így meg eljönni sehonnan, nem szerencsés felégetni a hidakat magad mögött, sosem tudhatod, hogy alakul a jövőben.

2016. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"NEM jöttem nagy dirrel-durral"
2016. nov. 21. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem, miét akadt le mindenki a NEM dirrel-durralnál, na mindegy. :D


Én nem mennék vissza, de én azért nem, mert azért jöttem el, mert már minden rutin volt és nem volt semmilyen fejlődési lehetőségem, a maximálisat kihoztam már a munkából, de ennyi idő után ez már nagyon kevés volt, + a fizu az nagyon alacsony volt, szóval ez a kettő.


Másik poziba és több pénzért mennék csak vissza, de sem visszafejlődni, sem a sza.r fizuért nem.(pedig életem legjobb helye volt eddig, de ez csak az első volt úgymond :))


Minden attól függ, Te miért jöttél el onnan.. Mert ha az oka nem változott, nem biztos, hogy jó ötlet lenne.

2016. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahonnan én jöttem el, onnan okkal jöttem el és nem mennék vissza.

Adok egy tanácsot, ne játszd el ezt túl gyakran, hogy eljössz aztán visszakuncsorgod magad. Volt egy kollégám, aki párszor eljátszotta, aztán mikor legutóbb visszament volna a céghez, ahonnan távozott, már a főnök mondta, hogy felejtse el.

2016. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!