Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti gyárba mennétek dolgozni,...

Ti gyárba mennétek dolgozni, vagy irodába? 21/L részletek lent.

Figyelt kérdés

nyáron majdnem felvettek egy irodai állásra, de aztán a helyemre egy másik nő került. ezért elmentem szalagmunkásnak, muszáj volt pénzt keresnem nem volt más választásom. munkahelyet váltottam, múlthéten kezdtem az új munkahelyemen. minőségellenőrként dolgozom egy gyárban. a meló nem nehéz, és nem is annyira monoton, mint az előző, egész jó, nem kell megszakadni, de azért persze mozogni kell és több kilós dolgokat emelgetni, de nem vészes egyáltalán. a munkatársaimat még nem nagyon ismerem mert másik szakba raktak, mint a múlthéten. viszont mindenki fiatal, olyan mintha osztálytársak lennénk. az irodában egy 40-es nővel kéne lennem egésznap. viszont itt a tél. én a raktárban válogatok, ahol nyitva vannak az ajtók, mert a targoncák ki-be járkálnak, eléggé hideg van. itt a pótlékokkal megkereshetek akár nettó 140-et is (+cafeteria, ingyenes munkába járás, erzsébet utalvány) túlóra nélkül 3 műszakban. irodában nettó 85 ezer hétfőtől péntekig 8-16 óráig.


ti melyiket választanátok?


2016. nov. 21. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
maradnék a gyárban
2016. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben maradnék a gyárban. Mellesleg az iroda meg alul van fizetve, ha csak ennyit lehet keresni.
2016. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is maradnék.
2016. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is dolgoztam gyárban minőségellenőrként érettségi után. :)

Valóban nem vészes. (Mellesleg nettó 85-ért nem mennék el se irodába, se máshova.)

2016. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én melóztam gyárban 3műszakban 115ért....abból sem jöttem ki ,,most irodai meló 140ért...sajnos ebből sem jövök ki....tehát b..meg a k élet :D
2016. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is maradnék :)

A fizu, kollegák szempontja miatt.

Öltözz fel majd télen rétegesen, nehogy megfázz :)

2016. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

maradnék én is a pénz és kollégák miatt

nem tudom mit takar az irodai, de az is lehet nagyon monoton, bár lehet kényelmesebb lenne

öltözz rétegesen, polár pulcsi jól melegít (az ujja zárjon), meg jóféle alánadrág is kell (térdedre vigyázz ne fázzon a huzatos hidegtől)

2016. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!