Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok a Jobhopper-ekről?

Mit gondoltok a Jobhopper-ekről?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyet, vagy esetleg ti is azok vagytok?

2016. nov. 26. 02:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy bátrak! Nekem nem lenne bátorságom kockáztatni a gyakori munkahelyváltással. Eleve 2 évig tartott, mire találtam munkát olyan helyen ahol bejelentett stabil munkaviszonyom van, szóval nem hagynám ott, mert mi van ha az új helyről elküldenek, aztán megint évekig nem találok állást? Ezt sajnos nem engedhetem meg magamnak. Irigylem azokat, akik mernek kockáztatni. Biztos többre viszik az életben, mint én, aki inkább beletörődik mindenbe.
2016. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"nézem az önéletrajzában, maga sehol nem volt túl sokáig. Erről egy munkaadó azt gondolhatja, hogy sehol nem voltak magával megelégedve, vagy maga nem bírta ki sokáig sehol."

- utálom, ha ilyen előítéletesen elemezgeti az életem vki.


Külföldön élek, itt van munka, volt, h pár nap után otthagytam a helyet, mert látom h az adott munkát már nem szívesen csinálom, és kb 2-3 hétre rá találtam mást. Sok itt a munkaerő-kölcsönző, akik 'megkönnyítik' az ember dolgát.

2016. nov. 26. 12:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyre gyakoribb jelenség. Rám is jellemző. Egyszerűen képtelen vagyok ugyanazon a munkahelyen éveket eltölteni, még a gondolattól is irtózom. Lehet nem gyárakban kellene próbálkoznom...
2016. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én eddig nem ismertem ezt a kifejezést, de igazából rám vall, nem voltam egy helyen másfél évnél többet sehol sem. mindig vhogy meguntam vagy a kollégákkal volt bajom, vagy nem éreztem azt, hogy fejlődök.

most is ilyen szituációban vagyok, itt nem fogok fejlődni a pénz se lesz több, viszont kiszámítható és már 33éves vagyok és nő..szóval annyira nem egyszerű itt vidéken jó munkát találni.

De: vhogy azt érzem innen is mennem kellene, hogy lesz jobb, tudok még többet kihozni magamból.

ja: márciusban kapom meg a bónuszt, szóval addig maradok tutira, de már nézelődök álláskereső oldalakon,de itt vidéken nagy szerencse kell egy másik munkához.

régebben állásinterjún megkérdezték, miért volt ennyi munkahelyem, végülis csak az igazat mondtam: határozott idejű szerződések, honvágy, meg családban lévő betegség, kicsit "költöttem hozzá, eddig minden hr-s benyelte a szövegem :D nem kell nekik tudni, melyik helyet miért hagytam ott valójában, ők se mondanank 100%ban igazat.

2016. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3

A gyárban legalább nem kell műmosollyal a vendégek valagåt nyalni, nem tudva, hogy mikor mehetsz haza, mert amíg tömik a majmot, addig maradnod kell.


Olyan jó lenne, ha lenne vmi, amit sokáig szívesen csinálok...

2016. nov. 27. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!