Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Taxit fizetni egy dolgozónak...

Taxit fizetni egy dolgozónak mert elromlott a kocsija? Miért csak kocsival lehet bejárni? Ezek szerint ezek után minden dolgozó tarthatja a markát hogy fizessék neki a taxit?

Figyelt kérdés

Eldobom az agyam. Kolleganő bevonaglik és közli elromlott a kocsija ezért taxival KELLETT jönnie, itt a számla tessék kifizetni neki.

Nézem ez most valami vicc? De nem vicc: kifizették neki.

És itt dobtam el az agyam.

Mi az hogy taxival kellett jönnie? Miért, busz villamos nincs? Bringa nincs?

És egyáltalán: mi az hogy fizessék ki neki? Edzek szerint az összes dolgozó én is akár állhatok és tarthatom a markom hogy fizessék a taxit?


Hát ha az egyiknek jár , akkor jár a többinek is, nem?

Hát aki városon belülről jár és KELL neki a taxi akkor aki más településről jár (mint többen én is) hát akkor annak hatványozottan kell!

Hát már bocsi ha én be tudok jönni vonattal meg busszal vidékről másnak se kéne a valagát taxival vontatni városon belül, de ha azt is teszi az az ő dolga. Mi köze ehhez a cégnek? Kifizetik neki? Mire fel?

Halál komolyan tervezem egyik reggel bemenni és közölni itt a taxiszámlám tessék szépen perkálni. Hát ha az egyiknek jár nekem is jár nem?


2016. nov. 27. 20:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Erre nálunk nagyon frappánsan válaszoltak: az utazás térítése "bele van építve a bérébe". Na természetesen nem taxi, hanem bkv bérlet volt, de még ez is szúrta pár ember szemét.

Nos, nálatok nem tudom, mi a helyzet. Ha a kolléganő benzinét a cég állja (ez reális is lehet), akkor egy-egy ilyen alkalommal lehet, hogy belefér neki a taxi :\

És de, van bkv, de nehogymár csórikám bkv-val menjen, még eltéved.

2016. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
12%
ha te is térdelsz annyit mint ő, és jó a nyelvmunkád, esetleg olyan kerek formás segged van mint neki, akkor neked is jár a taxi.
2016. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nem ismerjük a kolléganő szerződését. Azt sem, hogy mi a megállapodás a munkába járásával kapcsolatban. És igen, ha az az alap, hogy autóval jár (és erre kap is km pénzt), akkor meghibásodás esetén benne van, hogy az alternatív bejutás költségét is téríteni kell. Persze a kolléganőnek törekednie kell, hogy a lehető legrövidebb időn belül a lehető legkisebb ráfordítással jusson el a munkahelyére.
2016. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%

Ok, jobban vagy, hogy kiírtad?

Amúgy meg mielőtt hülyeségeken töröd a fejed, talán tudni kéne, hogy mi van a munkaszerződésében. Igen, lehet, hogy jár neki.

2016. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

Már bocs, de ha ő bement és ki tudta magának bulizni, ahhoz neked mi közöd meg mit vered a nyálad?

Te vagy a balek, mert nem állsz ki magadért.

Szerintem szólj, hogy önként lemondasz minden jogodról, ingyen is dolgozol :D

Kajak megáll az eszem, hogy ekkora egy droid valaki :D

2016. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
csak itt jár a szája. a melóhelyen ki se meri nyitni, mert fél hogy kirúgják!
2016. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

" ki se meri nyitni, mert fél hogy kirúgják!"


Eltaláltad.Így van. De hát hol írtam én ennek ellenkezőjét?:

Azt mondtam "tervezem hogy". Csak tervezem...

2016. nov. 27. 21:34
 8/26 A kérdező kommentje:

"Kajak megáll az eszem, hogy ekkora egy droid valaki"


Na gyere csak be hozzánk látsz itt 30+ hozzám hasonlót.

2016. nov. 27. 21:35
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Kösz, hogy lehúztál. Az ellenőr válaszoljon neked értelmesen legközelebb, mikor megbüntet bzmg :D
2016. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
46%
Hagyjátok a p..csába, a kérdező naponta írja a hasonló dühöngős "köcsög a főnököm szemét a kollégám" kérdéseket, érdekes módon mindig más környezetben tálalva... :D
2016. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!