Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megtehetem? Megtehetik?...

Megtehetem? Megtehetik? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kb. 3 héttel ezelőtt szóltam, hogy december 9.-ére kellene nekem a szabadság, mert úgyis van még két napom. El is intézték, le is írták, be is írták a nagykönyvbe. Már el is terveztem, hogy de jó, hosszú hétvége stb. Hétfői nappal lejött a főnök, és közölte velem, hogy nem tud elengedni pénteken, mert addigra már más van beírva, menjek el csütörtökön. Kivertem a balhét, hogy miért engem kell állandóan csesztetni, miért nem mehetek el én, mikor már november közepén szóltam, hogy én ekkor akarok menni? A válasz az volt, hogy a főnökök elszámolták magukat, és nem tudnak embert szerezni a váltóm helyére péntekre. Mi van ha én csütörtökön mégis bemegyek, és pénteken nem? Lehet valami következménye, ami komoly? Vagy nyugodt lelkiismerettel inthetek nekik, hogy én akkor is most megyek?

2016. dec. 7. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Áh max kirúgnak..
2016. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

"főnökök elszámolták magukat, és nem tudnak embert szerezni a váltóm helyére péntekre"

Helyes válasz.:

"Oooh.. Sajnálom őket, remélem találnak megoldást."


Mi értelme csütörtökön nem bemenni és pénteken igen?? XD Legjobb mód szabadnapok elpazarlására.


Már elrontottad, de én szólnék, ne várjanak pénteken, mert ahogy már 3 hete meg lett beszélve, nem fogok jönni. És legyenek hálásak, mert félreértés elkerülése miatt, szóltál s ez nem lenne dolgod.

2016. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vajh Red Vixen miért erőlteté vala az régies stílusú beszédmódot? Azt hívé ez így elegánsabb s intelligensebb?
2016. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány napot használtál el abból a szabadságkeretből, amivel te rendelkezel? Ha mindet, akkor megtehetik.
2016. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4: ez lett volna az utolsó nap, amit felhasználhatok. De már lényegtelen. Közöltem a főnökkel, hogy ez volt az utolsó, hogy engedtem. Ráadásul kiderült, hogy pénteken lett volna ember a helyemre... csak annyit mondok, hogy majd kézzel roppantottam szét egy igen csak erős műanyag ládát xD...
2016. dec. 13. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!