Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha azt mondtak, hogy ma...

Ha azt mondtak, hogy ma értesítenek akkor akkor is fognak ha nem engem választottak?

Figyelt kérdés

Gondolom ma már nem fognak és nem is engem választottak.

De azt mondták értesítenek . Akkor is kellett volna ha nem engem valasztanak?


2016. dec. 7. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok ilyen tapasztalatod lesz, akkor rá fogsz jönni, hogy sokszor még akkor sem jeleznek vissza semmit, ha előtte direkt azt hangsúlyozzák, hogy ők márpedig akkor is visszajeleznek, ha nem téged választottak.
2016. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írta. :/


Nekem pl olyan volt legutóbb, hogy kijelentették, hogy a 2. körben csak 3-an maradtunk versenyben, és behívtak a 2.-ra is megnézni.

Kiemelték, hogy ők értesítenek akkor is, ha nem blabla.


Hát a 3 ember körül ezt nem sikerült, hogy bocs de más lett végül.... :D

Sokan betartják és jeleznek, akik mondják, még többen egyáltalán nem. Őket azért jegyeztem meg, mert

1.külön kiemelték

2. 3 sza.ros embert kellett volna csak értesíteni. :)


Azt is olvastam, hogy ilyenkor néhány el is sunnyogja, hogy ne kelljen külön értesíteni, hogy bocs nem, és remélik, hogy nem keresed, hogy kénytelenek legyenek megmondani.


Konklúzó: A legtöbben egyáltalán nem értesítenek.

És azok sem mindig, akik azt mondják, hogy márpedig ők igen.

2016. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gáz ha holnap felhívom? Már csak azért is, mert azt mondtak.
2016. dec. 7. 19:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz, én is felhívtam volna ha annyira érdekelt volna ( mivel mondták h "péntekig visszajelzünk").

Csak már nem is érdekelt addigra.

2016. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy visszajeleznek.

De pl. a feleségemnek is azt mondták, hétfőn visszajeleznek, de csak kedd délután szóltak.

2016. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy hét késéssel telefonáltak, hogy nem engem választottak.

De előtte volt arra is példa, hogy engem választottak, de azt is csúszással közölték, nem aznap mikorra ígérték.

2016. dec. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig kettő! helyről jeleztek vissza (a tízből), hogy bocs, nem kellesz, abból egy korrektül, a másikat pedig fel kellett hívni - pedig direkt kiemeltem, hogy írjanak már. És aki jelzett, az is egy hónap várakozási idő után, addig meg .sztam az eget.

De már mindegy, év végén dobbantok külföldre, többek között ezek miatt is.

2016. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hívtam és fel sem veszi
2016. dec. 8. 10:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg később próbálkozz újra vagy írd meg neki e-mailben, hogy kerested és várod a visszajelzést.
2016. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, most sajnos nm rám esett a választás de ha nem válik be a kolléganő szólnak :D
2016. dec. 8. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!